Husté vlasy, prirodzene

Mám medenú farbu vlasov a chcem mať hrivu ako lev. Ako mať super dlhé, husté vlasy, zároveň prirodzeného vzhľadu?

1 lajk

S clip in vlasmi na predĺženie budeš mať krásnu a bohatú hrivu za 5 minút a zvládneš to aj sama doma bez drahej kaderníčky!! Clip in vlasy 53cm 100% ľudské - REMY 100g - MEDENÁ - Clipinhair.sk. Po rokoch platených vizážistok som rada, že sa dokážem na akciu upraviť aj sama.

1 lajk

Ak chceš, aby ti vlasy prirodzene zhustli skús špeciálny šampón na prírodnej báze, určite nepoužívať bežne dostupné z drogérie, sú veľmi chemické a škodia vlasom a ich štruktúre, može prísť až k vypadávaniu. Ďalej možu pomocť potraviny bohaté na železo a vitamín B5 :wink:

1 lajk

Odporúčam prečítať tento článok: 7 tipov pre hustejšie a zdravšie vlasy . K vlasom sa treba pekne starať a oni sa potom odvďačia. Je pravda, že každý máme inú dispozíciu, ale všetci vieme spraviť maximum podľa svojich možností :slight_smile:

1 lajk

Aby si mala zdravé husté vlasy ti možno chýba aj nejaký ten vitamín. Skús si prečítať niečo o tom 5 vitamínov, ktoré by nemali chýbať žiadnej žene . Ale tak najdôležitejšie je sa o ne poriadne starať: pravidelne zastrihávať, veľmi nefénovať a nežehliť, používať šampóny na prírodnej báze… Každému pomáha niečo iné.

1 lajk