Hypnóza

som sa sekla v tej adrese je to hypnoza.info

hladam hypnotizera v okoli prievidze…

Ahoj aja ja hladam hypnotizera v okoli prievidze, mozete mi niekoho poradit ?

Ahoj,
Hypnoza je bezne zakazana !
Mal by to robit Lekar, cco ale NEZARUCUJE, ze sav tom aj vyzna !!!
Kto ma za sebou par 100"pokusov " a skusenosti, tak sa daj len tomu " Dostat sa do hladiny Alfa " alebo do stavu " Nehypnotickeho Regresu " Heheheh
Je to ten isty stav.

V okoli PD nikoho nepoznam.
ale v : Lučenci som ja.
Chod na Azet - Ezoterika, a tam sa spýtaj na moj nick.
Zaleži ale na tom, že čo vlastne chceš - očakávaš!!!
Ak vieš čo chceš, tak :
0949 383 833

Ahojte, u p. Solara som bola a vrele neodporucam. Bola som sice na vyserteni a akupunkture, nie na hypnoze, ale takehoto cloveka by som uz do seba nikdy viac vrtat nenechala (jedna skusenost mi nanajvys stacila, nehovoriac o nehoraznych peniazoch, co si zato berie a prazdne reci a typicky lekarsky pristup, kde si cloveka nevazia, ktore za to poskytuje). Urcite nie ani v bdelom stave, nehovoriac vobec o hypnoze, kde uz clovek uplne straca prehlad co sa deje a uplne sa vydava napospas cloveku, ktory hypnozu robi. Ak chce niekto pomoct, existuje vela inych metod, i ked si treba davat pozor a dobre si vyberat. Mne osobne najviac pomohla samanska liecba a prinesenie stratenej casti duse. Zmizla mi zo dna na den alergia a lekari sa mozu len cudovat. Ake kazdy mame svoju cestu.

Lilien, mozno ti pomoze skor pochopenie a poznanie samej seba, a pricin tvojho spravania. Psychologicka Rita Svihranova.

Prosim ta mozes mi napisat adresu toho hypnotizera? dakujem

Ahoj, mňa by zaujímalo ako moc ti pomohol. Že ako sa prejavovala tvoja sociálna fóbia pred hypnózou a ako si sa správala po hypnóze. Dík :slight_smile:

Nevie mi prosím niekto poradiť, kto robí hypnózu v Trenčíne a okolí?

Hypnozu mozu robit odborne psychoterapeuti, s certifikatom, vycvikom na hypnozu. Hladajte aj v zozname psychoterapeutov / slovenska psychoterapeuticka spolocnost. V TN je ich viac. Niektore veci nepotrebuju hypnoticky stav, mozu sa menit aj aktivnou pracou na sebe. Napr. aj neurolingvistickym programovanim {NLP} Dolezite je vnutorne rozhodnutie, chciet nieco zmenit v sebe. Rita Svihranova, psychologicka, psychoterapeutka.

Hľadám seriózneho regresného terapeuta v Košiciach za rozumnú cenu. Ďakujem

Dobrý deň. Našla som váš článok o regresnej terapii a mám vážny záujem. Som z Košíc, tak nieje problém z cestovaním. Prečítala som dosť kníh o regresnej terapii, a potrebujem riešiť môj problém. Za skorú odpoveď vopred ďakujem. S pozdravom Janka C.

Dobrý deň pani Svihranová, čítam si váš koment, venujem sa hodne literatúre osobnostného rozvoja, mám knihu o NLP metóde a sám skúšam niektoré metódy na sebe, ale chcel by som využiť hypnózu na zbavenie sa zlých afirmácií z detstva atď. a naprogramovať si podvedomie, pretože cítim, že to potrebujem, ak chcem zmeniť postoj v životu, ktorý naberá v niektorých aspektoch zlé smerovanie.

Juraj, ak to tak citite skuste to, a hladajte v tomto smere odbornika pre seba. Hypnoza je jedna z moznosti vo, vasom pripade. su aj ine moznosti psychoterapie.
rita svihranova

Dobrý deň, už od základnej školy mám strach (fóbiu) z mladých ľudí, zo staršími nemám žiadny problém. Prejavuje sa to asi tak, že sa im nedokážem pozerať do očí, som nervózny, mám červené oči, atď. Je to tak trochu čudné, ale neviem si s tým poradiť. Mohla by mi pri tom hypnóza pomôcť? Za názory ďakujem.

Pani Svihranova, dovolil by som si poopravit Vase tvrdenie, ze hypnozu moze vykonavat len psychoterapeut, pretoze toto tvrdenie nie je pravdive. Moze to byt len Vase doporucenie, kedze hypnoza je fenomen, o ktorom sa viac hovori ako vie, chapem Vas postoj k vycviku a certifikacii a v tomto s Vami uplne suhlasim.

Dobry den, citala som tu na nete nejake clanky o soc. fobii a nasla som kontakt na Vas. Robite hypnozy alebo hypntoterapie? Dakujem a prajem Vam pekny den, Janka.

Ja mam s hypnozou uzasnu skusenost, bola som uplne na dne a skusala som regresnu terapiu, rus a vela inych no nic. Po dlhom vahani som nakoniec podstupila hypnozu a uz po prvom sedeni sa mi priam zazracne ulavilo. Mozem doporucit : hypnóza. sk, Daniel Gershom, je to fakt uzasny clovek.

Ahoj Andrea mala by som záujem o hypnoterapeuta u ktorèho si bola, taktiež ako to prebiehalo / sociálna fóbia / ďakujem.