Hypnóza

Dobrý deň, viete mi niekto poradiť, kde v Bratislave robia hypnózu?
Díky.

Cau nasiel si co si hladal? bo ja take taktiez hladam

s hypnozou skusenosti nemam,ale co som pocula, zevraj je to nebezpecne, pretoze na zaklade riesenia nejakeho problemu sa mozu pootvarat ine problemy.regresna psychoterapia, to je riesenie problemov cez minule zivoty, ide to okrajovo cez hladinu alfa, ste pri vedomi. s tymto mam skusenosti,absolvovala som aj kurzy, a moj lektor je Patrik Balint z Martina, a je velmi dobry.

Na Ivánskej ceste v BA Mudr. Solár

Caute,
viete mi niekto povedat kde sa da prihlasit na kurzy Hypnozy?
najlepsie v Martine a ak nie, tak hocikde inde.

Diky,
Andrea

v bratislave som bola, velmi mi tam pomohli, tu
http://www.salvus.sk/psychologicke-centrum/psychoterapia.php

prosím vás vedel by mi niekto povedať, že či sa dá hypnozou zmeniť moje správanie, napríklad voči môjmu priateľovi…dakujem

Dobry den,

mate este zaujem o kurz hypnozy v Bratislave?
Ak ano, pozrite si stranku www.lamedix.sk
S pozdravom,

Renata

Ahoj, kde v Košiciach niekto robí hypnózu, mám na mysli nejakého odborníka, doktora, psychoterapeuta… potrebujem sa zbaviť fóbie

Ahojte, z vlastnej skusenostivam mozem doporucit skveleho hypnoterapeuta a uzasneho cloveka, ktory mi pomohol vyriesit moje problemy a len vdaka nemu mam chut znova zit svoj zivot naplno www.hypnoza.info

Ahoj Vlado, našiel si odborníka na hypnózu v Ke? Ja by som mal tiež záujem.

Hypnoza je jeden zo smerov ,ktorym mozete hladat zmenu, rovnako Vam moze pomoct psychoterapia aj ineho smeru a zamerania.

psychologicka R.Sv.

Ahoj:-)…chcel by som ta poprosit o doporucenie toho terapeuta a neake vysvetlenie cim sa zaobera a scim by sa dalo k nemu zajst dakujem

ak máte záujem o hypnózu v KE zavolajte 0905 521 537

ak chceš riešiť fóbiu,alergiu,strach v KE tak volaj 0905 521 537

ak sa chceš zbaviť fóbie v KE volaj 0905 521 537, ak pošleš svoj e-mail dam Ti k tomu www.

ak sa chceš zbaviť fóbie v KE tu je www.harmoniavzivote.eu.sk

ak sa chceš zbaviť fóbie v KE dam Ti k tomu www.harmoniavzivote.eu.sk

všetko čoho je veľa je nebezpečné ale zároveň bez toho nedá sa isť dopredu odporúčal by som knihu od Bretislava Kavku /Nové základy experimentálnej psychológie/starší názov Svítani v duši-tam robí obrovské pokusy práve z hypnózou až neuveriteľné všetko je dokumentované a pri všetkom sú svedkovia .Hypnológ musí byť veľmi silná a vyrovnaná bytosť inak by to nemuselo dopadnúť dobre a tak isto by nemohol dostať človeka až na hranice poznania

Najlepsie urobis, ked si to pozries na jeho stranke, www . hypnosa.info . Mne pomohol so socialnou fobiou.