Hypoalergenna dojcenska vyziva

Vie mi nejaka maminka poradit, ci je hypoalergenna vyziva pre dietatko naozaj taka dobra? Prosim oradu. Mam 6 mesacnu slecnu a nejako zacina odmietat moje mliecko. Dakujeme.

Ahoj, ja dávam od narodenia pre moju dcéru Humanu HA. Maximálne som spokojná! Alica

Ja mam teda s Humamou nie tie najlepsie skusenosti. Vobec ju zo zaciatku moj maly neprijimal. Potom, ked si na nu zvykol, zacala ho zase zapekat. Kamaratka mi poradila Bebu. Travenie sa mu uz upravilo, ale jasne, ze to zalezi od kazdeho jedneho babatka. Ved kazdy organizmus je odchovany na inom mliecku. Ja osobne by som sa pridala tiez k mamickam, ktore odporucaju Bebu Ha.

Suhlasim s tebou, aj my davame Bebu, doverujem znackam, ktore poznali uz nase maminy. Idem akurat pripravit mojmu hladoskovi jednu porciu lebo ma akurat hladne brusko. Deti vedia dat hned najavo hlad, xixi.

Neviete o com pisete, ked je pre vas nahrada matesrskeho mlieka v poriadku. To detom absolutne nie je zdrave davat. Cim dlhsie by ste mali kojit. Nepochopim ako od styroch mesiacov mozete davat takuto umelinu do ich brusiek.

Ja som nemala problemy s dojcenim, ale obcas som malemu davala aj Nutrilon.

Nemyslim si osobne, ze treba vymyslat co sa tyka dojcenia. Doojcit! To je moje riesenie.