Indonal

Ahojte. …
Na šťastie ja som balenia dostala.
No ked som otvorila krabičku a ovalil nas smrad z ftalatov tak som bez váhania všetko vratila.
Asi poznáte plastové čínske ( zakázané) hracky a iné ako smrdia z ftalatov? !
Bolela nas z toho hlava a bolo nam zle.
A to by som mala jesť?
Z coho je vyrabane balenie?
To by mal niekto preveriť.

Indonal - I3C - indol-3-carbinol sa najviac nachádza v semenách brokolice, v brokolici a chrene. Tiež ho obsahujú semená horčice a hlúbik kapusty. Poznáte tie štipľavé chute? Ano veľa zeleniny - kapustovitých - max. 250 g denne. Viac ako 300g brzdí činnosť štítnej žľazy a najmä večer spolu s nadbytkom teplom poškodených tukov sú spúšťačom mnohých metabolických porúch nielen obezity.
Indonal obvyklá dávka 400mg / deň významne ovplyvňuje fyziológiu. Výhodnejšie je prijímať vyváženú výživu a nepodliehať žiadnym excesom a vylomeninám s “chudnutím” ani indonalom, či iným. Nuž ale keď zásady správnej - fyziologickej výživy sú nám cudzie, potom na následky ssvojho správania je dobré všetko, čo rieši následky “lenivosti” - choroby tela, hlúposť je lenivosť ducha!

Ahojte ten indonal je velky podvod pomôze vam akurát odlahcit penazenku. Na nic ine nepomoze fnuk.

Ahoj imunologicka mi zistila velmi znizenu imunitu, a nasledne na preventivke u gynekologicky mi bol zisteny HPV vyrus uplne psychycky znicena som bola po tychto spravach. Imunologicka mi odporucila jndol 3c, a phlogenzym. Z mojej skusenosti po mesiaci mozem povedat ze ze po gynekologickej stranke sa citim ovela lepsie zenske problemy ustupili a dufam ze aj hystologia bude ok.

Ja beriem Indol3C druhy mesiac a strasne ma vsetko svrbi, nie som si ista ci to je z toho, nemate niekto podobny problem?

Ja som mala myom a po užívaní Indonalu sa mi zmenšil, tiež som krvácala mimo menzes, a hrozila mi kyretáž, po 3 mesiacoch sa mi to všetko upravilo, potom som 3 mesiace nebrala a potom som si ho nasadila opäť. Potom som neužívala v ten rok viac. Na ďalší rok som kúry zopakovala. Mimo menzes som už nekrvácala, myom sa zmenšil, vlastne som prehupla do prechodu ani som nevedela ako. Potom som si nasadila Fyto sóju, sú tri druhy, striedala som ich po 2 mesiacoch a dva mesiace pauza. Dnes mám 53 rokov, nemála som žiadne návaly, zmeny nálad, ani depresie, nemusela som ísť na kyret, menzes sám pomaly odišiel. Takže ja Indonalu verí a Fyto sóji tiež.

No ked nemas ziadne skusenosti,tak nepis take koniny.

Ja mam tiez dobre skusenosti s INDONALOM.Mala som tiez zenske problemy,ktore mi po pol roku zmyzli.A este k tomu mi velmi dobre posilnili imunitny system.

v recenzii https://www.nasezdravie.sk/magazin/indol3c-na-cysty-recenzia písali, že im ostali testovacie balenia. pošlú zadarmo