Indonal

Chcela by som sa spytat, ci niekto ma skusenosti s uzivanim Indonalu. Ja ho beriem uz druhy mesiac a neviem ci z toho, ale nebyva mi dobre, mam zavrate, bolieva ma casto hlava… poradte, neviem ci to mam prestat uzivat, alebo to sposobuje nieco ine.
PS: Tehotna nie som :slight_smile:

ja som to brala tri mesiace, no nezabralo to. mala by som to brat dalsie tri mesiace ale asi to vysadim, neviem, aj ja by som chcela o tom viac vediet, je to totiz dost drahe a na taketo pokusy peniaze nemam. hm.

Ahojte,ja užívam Indonal už 2 rok,najprv som brala 2x potom len 1x,nález,kt.som mala sa zmenšil,takže ho užívam ďalej.Myslím,že aj napriek vysokej cene je lepšie ho brať ako ísť na operáciu-tá sa zatiaľ odložila.Na kontrolu idem v marci 2008-potom budem vedieť,čo ďalej.

moja dcera ho brala dlhodobo nakolko mala hpv vyrus mala vysoko ryzik.stupen asi po roku mala nalez negat.ja verim ze je to dobre brat dlhodobo teraz ho sice neberie nakolko caka mimi ale ako nahle bude moct zacne nanovo ak sa vam toci hlava skuste znizit davkovanie

to nie je pokus, to je prev entívna liečba
nádorových ochorení,neviem nakolko si vyčísluješ svoje zdravie,keď je to pre teba drahé

ahojte,ale indonal sa moze uzivat 3mesiace a potommusi byt3mesacna pauza.

Kolko to stoji?

Vcera som si kupila v akcii 3 krabicky Indonal ( 30 tabliet )za 1360 sk…je to vyhodna cena, ako dat za 1 balicek 650 sk…idem ho vyskusat, bola som na cytologii a mam II stupen HPV, lekar mi povedal, ze je to dobre, ale aj tak, ten virus by tam nemal byt…chcem ho znicit, mam 2 male deti…potom dam vediet.
Tiez si myslim, ze treba sa liecit teraz ako potom, ked je neskoro…lebo tento virus ma uz kazda druha zena…prajem pekny den :slight_smile:

VýHODNé BALENIE 1340sk

Poradí mi niekto, aj ja beriem indonal už druhý mesiac a bolí ma jazyk a hnedý povlak mám na jazyku, má niekto taký problém tiež?

Mam s tym vybornu skusenost, brala som 2 balenia, koli tomu, ze som mala na vajecnikoch cysty. Zacala som kvapkami gynex a presla na indonal, a cysty uz nemam.

Ahojte, ja som tiez zacala uzivat Indonal, lebo mi hrozila operacia, zatial neviem ci pomohol, no od kamosky som pocula, ze jej ano a z cit. 3 sa po troch mesiacoch dostala na 1 stupen, tak verim, ze mne sa to podari tiez a prajem to vam vsetkym, ktore tak ako ja trpite HPV.

Ja som počula o Indonale už pred pár rokmi, keď u nás o ňom vedeli len ludia hore. Známi lietal preň do Ruska a stál v tej dobe niekolko tisíc dolárov. Viem len to, že sa s ním liečili politické mocnosti na vrchole. Jeho manželke to zabralo, ale nie po jednom balení. Dnes je to krásna a zdravá žena.

Ahojte ,mám 40rokov a asi týžden beriem indonal 2 tabletky ráno ,začala som mierne krvácať,mohlo by to byť s toho?poradte mi
dakujem

Máte niekto skúsenosti s cystami na prsníku,užívali ste INDONAL ako dlho a ako vám pomohol?ďakujem

Ktorá,žena mala cysty na prsníku apodelila by sa so mnou so svojími skúsenosťami a liečbou ktorú podstúpila.Mám strach a som zúfala. Ďakujem

Prosím o radu, dva dni som brala indonal a hneď po druhej dávke - teda po 4 tbl.(brala som 2 tbl. nalačno ráno asi 10 minút pred jedlom) ma po obede začala neskutočne bolieť hlava - migréna, bolo mi na zvracanie. Bola som dva dni odstavená - druhý deň som len preležela a musela som zájsť aj k lekárke lebo sa to nedalo vydržať. Myslíte, že to bola reakcia na indonal, alebo niečo iné ? Ďakujem za odpoveď.

Ahojte. Včera mi zistili cystu na vaječníku (4x4,5 cm). lekár mi poradil Indonal, no dodal, že to stojí na mesiac 1200,-Sk. Nevie mi niekto poradiť, kde by som si ho mohla trošku lacnejšie kúpiť!

Ja mám 1cystu 5,5x11 mm a pár maličkých. Užívala som Duphaston, predpísala mi ho gynekologička, že po ňom by sa eventuálne mohli aspoň čiastočne cysty vstrebať. Výsledok bol nulový. Potom som užívala 3mesiace Indonal, včera som bola na kontrolnom Sone, tie maličké cysty zmizli a veľká sa o 1mm zmenšila. Teraz som mala 4mesiace pauzu s Indonalom a uvažujem nad zopakovaním 3mesačnej kúry. Operovať mi to lekár doporučil až keby cysta mala okolo 3cm, zatiaľ je to vraj zbytočné a život ani zdravie to neohrozuje, ale rozhodnutie je samozrejme na mne.

Dobrý večer!chcela by som sa vás spytať či vám tie bolesti prešli a aký bol konečný výsledok toho uživania.Taktiež beriem druhy mesiac indonal a tiež sa necítim dobre. Uvažovala som aj nad tým či by som to nemala vysadiť, ale neviem či urobím dobre. Prosim ak mate skusenosť poradte mi. SRDEČNA VĎAKA!