Info

Prosim Vas, vie mi niekto poradit, na aku mailovu adresu SVA v Rakusku mam poslat marodku a na akej mailovej adrese mam poziadat, aby mi vsetku postu posielali domov na Slovensko?

Dobry den.Nie som doktor ani vedec.Mam mozno zaujimavu teoriu no zatial som nevedel najst kde je chyba,v com sa mylim.Vy mate omnoho vyzsie vedomosti.Mozte mi poradit v com som sa zmylil?

Co je človek?Ked Telo i dusa v jedno spoji sa.

Telo:mozog:mudrost:poznatky,skusenosti,vedomosti ziskane pocas evolucie.

Duša:mysel:čim myslis:pochopenie,chapanie,prinasanie rozhodnuti,sebakontrola,sylou mysle by sme maly kontrolovat i sudit nase skutky.

No v dnesej dobe mozog rozhoduje skoro o vsetkom samostatne prebera kontrolu nakolko mysel slabne,dusa(nasa mysel,slobodna volba,nasa kontrola nad rozhodnutiami). straca kontrolu cim dalej tym viac co vedie k uplnej strate kontroly. Mentalnu retardaciu s ktorou bol clovek stvoreny od pociatku (xxxpred nasim letopoctom:Idiot-prvy clovek,evoluciou-imbecil,debil xxxpred nasim letopoctom-mozog prekonal mentalnu retardaciu no to malo za nasledok dusevnu poruchu,stratu slobody mysle.Mysel nasa dusevna podstata postupne straca kontrolu nad telom Fyzickou podstatou.No i pocas evolucie clvek prinasal len nespravne rozhodnutia nakolko ine nemohol.Uz ani ludske telo nie je ciste.Geneticky kod ci genetika je znečistena.Nie len geni idiotov z nasej minulosti ale dokonca i neandertalca nachadzaju vedci v nasej genetike i v dnesnej dobe. (uz bolo dokazane ze neandertalec nebol nasim predkom.Bol to iny ludsky druh ako my homo szapiensz, ktory sa objavil na planete podla wikipedie cca 60000r pred nasim letopoctom no predchodcu nema.(Kdo hlada opicu nech ide pomoct aj eskimakom) Shopnost zhromazdovat poznatky,vedomosti ma mozog. Ucit sa,ucit sa,ucit sa-vediet vediet,vediet.Clovek ktory ma najlepsiu memoriu a od narodenia dostal najviac dobrych,ci ziadnych informacii od okolia a najmenej zlych ma najvizsiu inteligenciu.Ma najlepsi mozog no iba poskladal najviac vedomosti jak puzle no iba velmi malu cast zo svojich skutkov pochopil.Preco clovek nevie zodpovedat tie najzakladnejsie otazky? Co je cas? co a kto som?co je stvorenie?co je evolucia?co je pohyb?co je existencia,co je energia?atd..Ten kto dokaze zodpovedat jednu z otazok vie zodpovedat vsetky.Dusa je slaba,clovek uz nedokaze rozlisit.pochopit co v skutocnosti vie,co nevie,comu veri a comu neveri. Skusim to vysvetlit takto:viem,neviem,verim,neverim,viem ze viem,neviem ze neviem,verim ze viem,neverim ze viem,neverim ze neviem atd.. To nemože byt že sa taketo zmiesane zmyslanie niekomu moze zdat jako spravne?! A zamyslime sa kazdy sam v sebe.Rozmysla clovek tymto sposobom? Veril ci neveril niekto z vas co citate moju spravu ze vie to co v skutocnosti nevie nakolko jak dovod postacilo verit ze je to tak? Ak sa nemylim tak este nikdo nic nepokazil nakolko nemal nikdy moznost to vykonat-to co este nikdy nefungovalo spravne sa nemohlo ani pokazit. Dovod preco pisem tuto spravu je ze ak je spravna moja teoria a spravna je kym niekdo nedokaze opak.Tak poznam odpovede na vsetky otazky co ludstvo nedokaze zodpovedat nakolko uz otazky su v nespravne cchapane.Najprv otazky treba dat do spravneho tvaru.Co je zmysel zivota? Zivot nemoze mat zmysel! Iba moje rozhodnutia mozu mat zmysel pre mna ak boli tie spravne a priblizili ma k mojim cielom ktore som si predurcil dosiahnut pocas mojho zivota. Možno som nasiel problem ktory zapričinil ze clovek este nemohol konat,sudit atd..iba nespravne.No i sposob jak napravit problem,dostat cloveka z fantazie reality do skutocnosti. Da sa to len postupne. Najprv si musia vsetci ktorych som aspon troska zaujal uvedomit skutocnost-vsetci ludia maju vieru.Nabozenstvo a viera nemaju nic spolocne.Nabozenstvo je ucenie,pomocou rozsiahlejsich mudrostí jako su ludske od vyzsej urovny chapania.Poukazuje na neviditelny,nepovsimnuty problem. Problem ktory pre nikoho neexistuje,o ktorom nik nevie nemozno riesit ci vyriesit.Clovek veriaci nedokaze precitat,pochopit ucenie nabozenske.Prvy krok jak vyiecit dusu je stratit vieru. Tak ty co nevedia moje tvrdenie vyvratit pouvazujte.Ty co vedia prosim poradte mi v com,kedy a preco som sa zmylil.

1krok: To co viem to viem.Tomu nemam co verit ci neverit.Vsak to viem!To co neviem to neviem.Je jedno ci verim,neverim tomu co neviem vysledkom ostava skutocnost ze to stale neviem.Viera je vzdy mylna predstava,nespravne myslenie. Ak dokazes stratit vieru co ti zostane? Predsa to co vies a to co nevies.To je prvy krok jak vycistit prave informacie od falosnych.Sam vytriedis co vies a co bola iba mylna predstava.No mnoho informacii nebudes vediet zatriedit tak podla ich vyznamu pre kazdeho z nas maju vyznam tie ktore si sami zvolime.A tie si overi ,potvrdi kazdy sam od seba. Dosiahnes uroven viem co viem.

2krok:Tomu kto dokaze vykonat prvi krok uz sa da ukazat dalsi krok ktoreho vysledkom bude Viem ze neviem co nechapem.

3krok neviem co nechapem,chapem co neviem

4 a posledny krok posledny Viem,pochopil som.Mudrost vylieci dusu.Dusa ocisti telo.To znamena ze kazdy zodpovie i sam otazky ktore som spomynal i vsetky ostatne.

No ak to ludstvo nedosiahne a nemylim sa tak buducnost skryva nemylu neliecitelnu chorobu.Neliecitelnu.Da sa tomu iba predist!Co ak nasa mysel strati kontrolu nad telom.Co ak mozog drzy na uzde jedine jedno nikdy nepochopene slovo? Nie je to ani meno navise neexistuje ani jedna spolocna predstava co opisuje to slovo. Boh-v mene boha(jake meno?)co je boh?(ale vsetcy nech opisu tu istu predstavu inak boh bude len predstava kazdeho z nas).No jedine slovo boh dava este duse sylu.

Problem:problem je ked rozmyslam nad riesenim a to robim v hlave.

Sloboda:jedinou slobodou ktoru clovek dnesnej dobe ma je sam sa rozhodnut ktorym smerom bude pokracovat v buducnosti a na konci zistit ci bola jeho volba spravna.nakolko nikdo buducnost nevidi kazdy by sa mal rozhodnut sam a nikoho nazor nebrat do uvahy jedine mdru radu zo spravneho zdroja na zaklade ktorej zmenime povodnu volbu a rozhodneme sa pre inu volbu...

Este zopar zaujimavosti na zaver.

Otazka:Ja som Ja a Ty si Ty.Kdo je hlupy Ja ci Ty?

Predsa: Ja ak si to myslim Ja! Ty ak si to myslis Ty!

Ak Ty vravis Ja som hlupy tak Ja myslim Ty si mudri.