Injekčná lipolýza

Ahojte, máte niekto skúsenosti s injekčnou lipolýzou?

Ja som si dala lipolýzu vlani a perfektné, mám z bokov dole dokopy 6 cm a hlavne mi takmer odišla celulitída, teraz to len udržujem. Ale ja som bola v B.B.

Ja som po lipolýze už 2. deň, dala som si robiť bruško. Nie je to nič strašné. Prvý deň som to cítila ako silnú svalovicu a postupne každý deň je to lepšie a lepšie. Najhorší je prvý deň. Teším sa už na výsledok, a chcem to opakovať ešte aspoň jeden krát.

Dobry den a mozte mi povedat, kolko procedur ste absolvovala?

Asi 6 alebo 7, ale nie na to isté miesto, niečo na vnut. stehno, potom na vonkajšie a dozadu pod zadok. Bolo vždy vidno, pokiaľ to mám vypnuté a doktorka pokračovala vedľa. Riešila som to, ale v zime. Potrebovala som skor celulitídu a doformovať nohy, nie som tučná, len som stále priberala v stehnách.

1 Like

Dobry vecer, ja mam po prvej lipolyze, bola som v Galante v utorok, modriny uz nemam, ale este to boli. Robili mi vonkajsie stehna a vzadu pod zadkom. MUDr. Valkyova z B.B. odporuca lymfodrenaz rucnu po tyzdni, aj vy ste boli u nej? Aj ja som chcela ist, ale z Bratislavy je to daleko, hlavne ked to treba opakovat. Chcela by som vediet, ci ste boli na lymfodrenazi rucnej a ako casto. Pisete, ze ste boli na lipolyze az 6-7 krat. Ja som dufala, ze 2x staci, lebo v informaciach pisu, ze po aplikacii na to iste miesto tuk ubudne po 1 raze cca. 15 percent, po 2 raze cca. 72 perc., po 3 raze 10 percent a po 4 uz len 2 percenta. Vy pisete, ze doktorka pokracovala vedla, to znamena, ze na jedno miesto netreba viac aplikacii? Tiez som dufala, ze mi ubudne viac centimetrov, teraz mam v bokoch 108 a myslela som, ze to znizim pod 100 cm a vy pisete len 6 cm po 6-7 zakrokoch, tak sa bojim ci to bude mat vyznam. Tiez spominate, ze si to udrzujete. Mozem vediet ako? Dakujem za odpoved.

Ahoj Mata, chcela by som vediet viac o lipolyze, ake to bolo? Bolelo to? Kolko to stalo? A su nejake vysledky? Odkial si? Dufam, ze to nerobia len v BA? Nevies na koho sa mam obratit v okoli TN, PN? Diky moc, Maria.

Môžem Vás poprosiť, napíšte mi, či Vám lipolýza pomohla, ja som bola zatiaľ iba 1x, ale nevidím absolútne žiadne zlepšenie. Dala som si robiť bruško. Rozmýšľam, či je vôbec rozumné ísť aj druhýkrát. Ďakujem za odpoveď.

Ja som tiež skúsila i.l. a skončila som na normálnej liposukcii. Takže - zaplatila som 600 Euro za i.l a potom ešte 1500 EURO za liposulkciu, chvalabohu s výborným výsledkom. Možno i.l. niekomu zaberá, ale mne to nepomohlo.

Môže mi niekto prosím napísať, či má skúsenosti, a aké, s lipolýzou dolnej časti tváre - tzv. syslíky? Je vôbec tento spôsob odbúrania tukov v tvári účinný?

Ahojte. Ja som jedna z tých, ktorým injekčná lipolýza vôbec nepomohla. Dala som si robit bruško, bola som 3x, zakaždým som zaplatila pribl. 100 eur. Strašne ma to bolelo, veď domňa pichali naraz 6 ihiel do každého cm na brušku (keď som to zrátala dostala som dokopy nejakých 180 ak nie viac injekcií), počas noci mi bolo na zvracanie, horkosť v ústach, opuch bol neznesitelne bolestivý na dotyk. Ledva som odšoférovala domov. Bolesti trvali týždeň a modriny sa stratili takmer po mesiaci. Bolo mi povedané že u každého je to individuálne, no nečakala som, že práve ja budem mať takúto skúsenosť. Najhorsšie je, že som na brušku stratila iba 2 cm. Mne to nestačilo a skúsila som ešte anticelulitídový program, kde taktiež do mňa napichali niekolko desiatok injekcií, vraj to zaberie na prvý krát a tiež sa nič nezmenilo. Takže som minula okolo 400 eur a za nič, a reklamovať to nemôžete. Gratulujem tým, ktorým to pomohlo. Do budúcna, už keď budem chcieť trpieť pre krasu, tak radšej liposukcia.

Mám za sebou injekčnú lipolýzu dolnej časti tváre - tzv. syslíky. Potrebovala som tri ošetrenia, ale výsledok je nad mieru dobrý. Je to síce troška nepríjemný zákrok, týždeň až dva je miesto po vpichoch citlivé a dosť opuchnuté, ale dá sa to prežiť. Uvažujem o lipolýzie líc, som naozaj spokojná.

Kde si bola na lipolyzu?

to co je baby?..este som nikdy o tom nepocula :open_mouth: