Inkontinencia a cviky, ktoré Vám pomôžu

Inkontinencia moču patrí k najčastejším zdravotným problémom ženskej populácie. Nejde pritom o ochorenie, ale o príznak najrôznejších patologických stavov so zásadným vplyvom na kvalitu života postihnutých osôb



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/13452-inkontinencia-a-cviky-ktore-vam-pomozu

Tieto cviky som cvičila jednu dobu aj ja, teda niektoré z nich, netušila som však, že pomáhajú aj pre inkontinenciu. Si musím dať tú stránku konečne do záložiek. Ja som začala mať počiatočné problémy nedávno. Tak som si objednala z internetu tekvicové tabletky. Zamerala som sa na svoj pitný režim a začala som robiť všetko pre svoje zdravie. Je to neskutočné nepríjemné, keď človeka trápi niečo také. Zvlášť keď sedí v práci alebo škole a nie to napríklad ešte v nejakom divadle : (

Ja mám kegelove cviky veľmi rada. Musela som s tým začať a teraz si deň neviem predstaviť bez toho, aby som si nezacvičila. Samozrejme som nasadila aj probiotiká, taktiež od Valosunu a som s nimi mega spokojná :slight_smile: Už sa to zlepšuje a ja sa aspoň necítim trápne, keď idem do školy :slight_smile: Chce to však veľa premáhania a aj zmenu životného štýlu a hlavne zapierania a pripomínania, čo všetko treba ešte spraviť, čo je zlé a čo je dobré.

Kegelové cviky sú the best :slight_smile: Nepomáhajú len na zdravotné problémy, ale človek pri nich ešte aj chudne :smiley: Od Valosunu má nejaké tie ich výrobky kamarátka :slight_smile: Vždy na nejaké problémy iné. Požičiala mi minule ten uroval manosa akut a ako pomohlo mi to :slight_smile: Takže ja som spokojná. Zvyčajne teda sa snažím žiť zdravo, ale nie vždycky výjde človeku tak jak chce. Tož to je život.

Tieto cviky sú naozaj veľmi účinné, ja som ich cvičila už aj predtým a nevedela som, že sú dobré aj na tento problém s inkontinenciou tak som si ich potom zopakovala :slight_smile: na inkontinenciu je dobrý aj výživový doplnok ive inkontin stop to som tiež užívala dáky čas a bol vynikajúci, rýchlo zabral :slight_smile:

Tak tieto cviky mám veľmi rada :slight_smile: Už ich cvičím od zimy, lebo vtedy sa objavili prvé príznaky úniku moču a nechcela som nič zanedbať. Po rozhovore s lekárkou sme povedali, že skúsime aj tieto cviky a potom sa uvidí, čo ďalej. Povedala, že musím dodržiavať pitný režim, ktorý by mal byť minimálne 2 litre denne, odporučila mi aj brusnice. Nedávno som natrafila na veľmi zaujímavý produkt tekvicové tabletky. Zisťovala som si podrobne, čím napomáha tekvica k tomu, aby sa stav zlepšil a tak som to aj vyskúšala. Zatiaľ sa mi darí napredovať a únik moču sa postupne vytráca, ale myslím, že je to aj tak beh na dlhú trať

Odporúčam na inkontinenciu vyskúšať ive inkontinstop! Nehormonálny zázrak :slight_smile:

Mám rada kegelové cviky :slight_smile: Sú príjemné nielen na to, aby pomáhali pri inko, ale aj pri chudnutí, resp. naberaní svalstva a zhadzovaní tukov :wink: Držím si vďaka ním ešte fajne kondičku, takže teraz keď sa presťahujeme do novej budovy, nebudem mať problém chodiť po schodoch :wink: Poznám aj uroval manosa akut a ako pri prvotnom zásahu bol úplne super :slight_smile: Aj teraz som si ho zakúpila. Je potrebné myslieť trošku dopredu, zvlášť ak pôjdeme niekam na dovolenku :slight_smile:

Mňa tieto cviky nebavia ale vôbec, ja som užívala z lekárne ive inkontinstop a tak som sa zbavila problému s inkontinenciou :slight_smile:

Na únik moču je najlepší odborník Ive inkontinstop, pomohol nejednej maminej známej :slight_smile:

mozu pomahat ale videla som na svojej mame ze sa nie vzdy a kazdemu chce ich praktizovat :D preto sme jej so sestrou kupili radsej ive inkontinstop, nie je skodlivy a pomohol jej

kegelove cviky su super ale pre rychlejsi ucinok odporucam k cvikom pridat vyzivovy doplnok ive inkontinstop, ide to s nim o dost rychlejsie