Interklinik - novych priestoroch

Ahojte baby, Interklinik sa prestahoval do novych priestorov oproti Auparku, vola so to ze Relaxx, som tam bola u pani Dr. Feix na zvacsenie pier a je to tam uplne paradne velke, moderne este to vonia novotou, odporucam sa tam ist pozriet, budu tam mat dokonca aj SPA!

Ahojte, napiste mi, ake mate skusenosti s laserovou depilaciu v tejto klinike, zatial nechcem nadavat, uvidim co z toho bude potom sa vyjadrim, bola som na las. epil stehien a uz 8 dni mi nemiznu flaky, ktore vyzeraju ako popalena koza, tak mam stres co s tym, bojim sa aby som nakoniec nemala namiesto hladkych noh len zjazvene. Maju novy silnejsi laser a to z toho pred tym bolo vsetko OK.

Tiez som tam bola - bikiny, podpazusie, lytka - zlakala som sa nizkou cenou a nie som vobec spokojna - po 6. sedeniach som prisla len o “polovicu chlpov”, takze sa musim holit dalej. Navyse dr. Feix absolvuje s vami len to prve sedenie a zvysne robi taka jej asistentka - sice je zlata, ale odflakava natieranie chladivym gelom, takze som mala vzdy tyzden cele telo od spalenin a chrast a naposledy som na nohy dostala riadnu alergiu. Navyse ani nedepilovala celu plochu bikin - len tak 2 cm pozdlzne. Sestra a mamina chodili na mytnu - aj ked je to tam drahsie, pojdem uz radsej tam, ked som u nich aspon videla dobre vysledky.

Ahojte ja by som tiez chcela ist na laserovu depilaciu a neviem sa rozhodnut pre zariadenie. Ceny dost rozdielne, ale ak niekde pojdem chcem mat aspon istotu, ze to bude mat vysledok. Uvazovala som o Interklinik, ale po citani vasich prispevkov som si nie uplne ista. Viete mi niekto poradit zariadenie na zaklade vasich alebo niekoho skusenosti? Najlepsie v BA. Dakujem

Rozhodne by som odporucala Interklinik, chodim tam aj k zubarovi, bola som aj u doktorky Feix a som spokojna aj s vysledkom po epilacii, cenou a s pristupom personalu.

Ja som spokojna s Interklinik, tiez som bola aj v inych zariadeniach, ale tu som najviac spokojna, Dr. Feix aj jej asistentka su velmi mile, nikdy som nemala po epilacii problemy a gel, ktory sa nanasa pocas epilacie nema byt chladivy, je to obycajny gel a je na to, aby sa laser dobre klzal po pokozke (ako ked sa robi sono) a dolezita je starostlivost po, asi si ju zanedbala mila janka.

Viete mi dať t.č., prípadne iný kontakt na Dr. Tršku? V interklinik už nepracuje. Ďakujem.

Mna tiez bude operovat Trska a mala som z neho dobry pocit, nema niekto nahodou fotky co boli u neho?

V Interklinik uz operuje aj chirurg z ORL, mate niekto skusenosti s nejakou operaciou od dr. Sivacka, ktory tam pracuje? Aky je tak pristup napr. sestriciek po operacii? Dakujem.

Ahojte, prosím vás ak ste boli niektorá na operácii u Dr. Hederu, napíšte mi vaše skúsenosti. Ďakujem

Ja som tu bola na operacii a aj ked boli sestricky velmi mile a ochotne, mne sa tu nepacilo, bola som tu jednu noc, ale necitila som sa tu dobre, take stiesnene prostredie, vsetko pred operaciou tak rychlo a doktor mal malo casu na mna a cakala som aj iny styl izby za 100 eur na noc.

Poradíte mi prosím, ku ktorému zubárovi chodíte? Ste spokojná? Ceny? Ďakujem.

Interklinik za mna nic moc. Priestory su sice draho urobene, ale inak nestoja za vela, neochotny personal.

Tiez som citala,ze maju asi trochu problem s platenim alebo neviem, no pozrite sa:
https://interklinik.wordpress.com/