Jablkové rezy so šlahačkou

po pravde mne je uplne jedno aky kolac, hlavne, ze nejaky je. v tomto segmente nejak vyberavy veru nie som

haha dobry pristup :smiley: je jedno co, hlavne nech nieco

Tak ale vieš ako , proste lepšie niečo ako nič, nie

ja sa dnes chystám robiť jablkovo piškótovú tortu, takú chladenú nepečenú :slight_smile:

Ako to robis? Nejake speci triky?

mnam mnam, tak sa mi zbiehaju sliny teraz na toto :smiley: ale to bude asi aj hladom, este som neobedovala!

Ahojte, chcem sa opýtať ohľadne jablkového koláča, že ako robíte cesto na jablčník. Mne sa nedá proste normálne vyvaľkať, zakaždým sa mi rozpadáva.

si si ista, ze mas dobry pomer vsetkeho? mozno len nemas dobry/osvedceny recept

je to sice starsia tema, ale taku neuveritelnu chut som zrovna teraz na ne dostala, no neviem, ci sa do nich poobede nepustim

mas nejaky osvedceny recept? uz si ich robila? ja este nie, ale tiez ked som to tu zbadala, tak mi neda sa aspon nevyjadrit :smiley:

teraz by som uprednostila nieco slane praveze. po sviatkoch mam sladkeho aspon do velkej noci dost :smiley:

inak ale mohol by tu niekto pridat aj konkretny recept, lebo by som si ho uz fakt rada spravila doma :smiley:

Vyskúšaj pozrieť na vareche, tam je veľmi veľa receptíkov.

Áno, tam aj ja pozerávam recepty, zatiaľ sa mi osvedčili úplne všetky:) A tento jablkový som zhodou okolností robila tiež odtiaľ.

No jasne, ale tak je vela stranok s dobrymi a osvedcenymi receptami:) Len niekedy je ozaj tazko vybrat taky, ktory ti aj doma vyjde tak ako im :smiley:

a tak ked je aj v niecom inom, ved to vobec podla mna nevadi, ak domacim chuti nie?

Niekedy je fajn aj improvizovat, no nie? :smiley: Aj z toho moze vzniknut nieco dobre velakrat.

take recepty su podla mna tie najlepsie. ja aj ked sa snazim dodrzat dany recept, este s ami to asi ani raz nepodarilo, ze uplne, zakazdym tam proste nieco pridam

tie mam rada nove recepty, nebavi ma varit neustale tie iste recepty dookola

Taká chuť na sladké ma momentálne predala, že dovi :smiley: Ako sa krotíte v takýchto situáciach? Zakaždým si musíte dať, keď to na vás príde alebo si viete aj povedať nie?