Jablkové rezy so šlahačkou

kolko krat sa snazim odolat no zvacsa to nepomaha a aspon jeden sladky cukrik, alebo zuvacku si proste musim dat aby som takuto chut zahnala aspon na nejaky ten cas

ale ved na tom nie je zle nic si myslim, ked po troske :slight_smile:

Ako sa vraví, všetko s mierou nemôže uškodiť. Pri sladkom možno platí, že by sa nemo jesť moc na večer. No každý raz za čas nejakej tej sladkosti proste podľahne

No ja niekedy sa neviem krotit ani vecer :smiley: Akoze poviem si, ze by som nemala, som si toho plne vedoma, ale je to proste velakrat silnejsie ako ja :smiley:

Ale ved si predsa obcas treba aj dopriat:) My mame s muzom napriklad take dni, ktore volame obzieracky :smiley: Doprajeme si uplne vsetko, na co mame chut a absolutne neriesime :smiley: Toto takisto raz za cas treba.

mnam, netusim, co to je, ale znie to dokonale :smiley:

Obzieracky? A nie je vam potom zle?

Jasne, ze je :smiley: Ale rozhodne to stoji za to :smiley: Vsak nevadi, raz za cas si proste treba dat, clovek sa musi vediet aj odmenit.

vies co ja zase som radsej ked si dam trosku a castejsie, nemam rada ked vela naraz, to potom je mi zle a som nervozna :slight_smile:

heh no tak to mi hovor, tiez kolko krat neviem pri nejakej dobrote len tak prestat a drzat svoje chute na uzde

a tak to ma tak podla mna kazdy zvlast pri niecom, co teda lubi a nemava to zas nejak casto. vtedy je ovela tazsie len tak odolat

Ako ja som zastancom toho, ze si treba dopriat, len s mierou. Ale nevedela by som si taketo veci, ze uplne ostavit od svojho jedalnicka

hladam uz nejaky novy chutny recept, ktory nie je ani tak narocny na pripravu. myslite, ze toto je presne to, co som hladala? :smiley:

:-)ja zvyknem robit len s piskotami, to je na rychlo a je to velmi chutne.

Psikotove verzie, to je nieco pre mna

piskota je jednoznacne najlepsie cesto:) najlahsie sa mi robi, pri nom mam istotu zakazdym, ze to nepokazim :smiley:

Mne je jedno, co draha spravi, len nech je to sladke a je tam vela kremu :slight_smile:

Aj my najviac ľúbime takéto krémové šľahačkové veci:) Akože nie je to úplne najzdravšie, to mi je pravdaže jasné, ale raz za čas si podľa mňa treba dopriať, no nie? :smiley:

Toko krat si vravim, ze nebudem jest sladke, no proste to sa neda, raz za cas je fajn a mozno aj potrebne takto zhresit troska

tiež to často robim a kvoli tomu som si z dellinger kupila novu dosku na krajanie a tento nožik kucharsky-nuz-santoku-dellinger-german-samurai . Jablkové rezy su najlepšie