Jablkové rezy so šlahačkou

tieto milujem:) normalne mam na ne chut, teraz ku kavicke by mi uplne bodli, joj :smiley:

na taketo zakusky ja potrebujem ovela viac trpezlivosti, popravde :smiley: radsej si nieco objednam ako by som sa mala motat 3 hodiny v kuchyni kvoli jednemu kolacu, to vobec :smiley:

Je super, povedal som manželke nech ho skúsi spraviť a veľmi chutil

povedal si manzelke a ona letela? :smiley: nepomahal si pri priprave? :smiley: ja by som nesla len tak :smiley:

jablkove rezy som robila raz v zivote, ale teda absolutne netusim, ci su to presne tieto :smiley: a so slahackou sme ho nejedli tiez, takze ozaj neviem :smiley:

joj, keby sa mi chcelo piect tak ako sa mi nechce:) asi si len skocim do cukrarne, inak to nevidim :smiley:

Len kolko v cukrarni stoja tak zakusky? Oplati sa viacej kupit ako urobit?

neoplati sa uz vobec nic robit doma podla mna :smiley: to, co stoja teraz vajcia a maslo, to je nehorazne fakt. radsej dat niekam spravit a mas pokoj.

zalezi ako kde, ale ja osobne si radsej priplatim a kupim menej, ale viem, ze budu dobre a z kvalitnych surovin :slight_smile:

tak jasne, mne sa takisto neosvedcil nakup takehoto typu potravin vo velkych retazcoch. ale tak to uz je na kazdom z nas.

Ja si nakúpim tam, kde práve som. Neviem, nie som nejak rozmaznaná, že by som potrebovala nakupovať len v nejakých eko bio obchodoch alebo čo. Všade je to drahé tak či tak.

mate ale nejaky rychly jablkovy receptik??

Pité, to robievam často veru, iné som ani neskúšala ešte :slight_smile:

Ó, tak toto je môj milovaný koláčik z detstva, milujem ho :heart_eyes:

mne ho robievala babka :slight_smile: ale ked zomrela, uz som ho nechcela od nikoho. proste ani mamina ho nevedela tak pripravit ako ona.

tak starke to je proste uplne o inom :slight_smile:

to by som raz chcela vedieť. vypekať tak ako staré mamy :heart:

mozno ked budes babka, tak to tak bude :wink:

tak viem, ze aj moja mamina mala problem s tymto, kym si zvykla, kym sa jej zacalo darit tak piect

Tak chce to len prax, myslim, ze je to uplne normalne :slight_smile: