Jedinečná príležitosť pre Vaše choré kĺby

Liečba bolesti kĺbov radiálnou rázovou tlakovou vlnou prístrojom - Swiss DolorClast. Terapia rázovými tlakovými vlnami bola vyvinutá v Nemecku v 80. rokoch min. storočia. Začala sa s úspechom používať a ďalej používa v liečbe obličkových kameňov /nefrolitiazy/ a žlčníkových kameňov /cholelitiazy / cca u viac ako 3 miliónov pacientov.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/1613-jedinecna-prilezitost-pre-vase-chore-klby

Dobrý deň.Chcem sa spítať či je niečo taká aj na Slovensku?

stačí kliknúť na autora a zobrazí sa Vám ambulancia, ktorá to ponúka

Dobrý deň, zaujíma ma, či je možné aplikovať túto liečebnú metódu aj na problémy s reaktívnou artropatiou pri mykoplazme? Koľko stojí zákrok - resp. celá sada sedení? Už dva roky sa trápim s pľúcnou mykoplazmou a v sepembri 2010 sa roblémy zvýraznili pri užívaní ATB Ciprinol. Mám veľmi nepríjemné migrujúce bolesti kĺbov v tele - najmä bedrových kĺbov - niekedy sa na bolesti zobudím aj v noci alebo nad ránom. Ďakujem za odpoveď. DŽ

Dobrý deň, veľmi rád by som poznal hodnotenie liečby od pacienta, ktorý terapiu absolvoval. Diskusia nieje veľmi rozsiahla, ale snáď sa nájde niekto po zákroku. Ďakujem Palo.

Dobrý deň, ja som začala mať problémy s kĺbmi tak som uvažovala nad všeličím možným vrátane tohoto. Chvalabohu nešlo o nič vážne a stačila mi len kĺbová výživa priessnitz. Určite ale pomáha aj popri liečbe.