Jedinečná príležitosť pre Vaše choré kĺby

(Admin Zzz.sk) #1

Liečba bolesti kĺbov radiálnou rázovou tlakovou vlnou prístrojom - Swiss DolorClast. Terapia rázovými tlakovými vlnami bola vyvinutá v Nemecku v 80. rokoch min. storočia. Začala sa s úspechom používať a ďalej používa v liečbe obličkových kameňov /nefrolitiazy/ a žlčníkových kameňov /cholelitiazy / cca u viac ako 3 miliónov pacientov.

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/1613-jedinecna-prilezitost-pre-vase-chore-klby

(Ľudvo) #2

Dobrý deň.Chcem sa spítať či je niečo taká aj na Slovensku?

(Michal) #3

stačí kliknúť na autora a zobrazí sa Vám ambulancia, ktorá to ponúka

(denisa) #4

Dobrý deň, zaujíma ma, či je možné aplikovať túto liečebnú metódu aj na problémy s reaktívnou artropatiou pri mykoplazme? Koľko stojí zákrok - resp. celá sada sedení? Už dva roky sa trápim s pľúcnou mykoplazmou a v sepembri 2010 sa roblémy zvýraznili pri užívaní ATB Ciprinol. Mám veľmi nepríjemné migrujúce bolesti kĺbov v tele - najmä bedrových kĺbov - niekedy sa na bolesti zobudím aj v noci alebo nad ránom. Ďakujem za odpoveď. DŽ

(Pavel) #5

Dobrý deň, veľmi rád by som poznal hodnotenie liečby od pacienta, ktorý terapiu absolvoval. Diskusia nieje veľmi rozsiahla, ale snáď sa nájde niekto po zákroku. Ďakujem Palo.

(Irena) #6

Dobrý deň, ja som začala mať problémy s kĺbmi tak som uvažovala nad všeličím možným vrátane tohoto. Chvalabohu nešlo o nič vážne a stačila mi len kĺbová výživa priessnitz. Určite ale pomáha aj popri liečbe.