Kamaratka ma nepozvala na svadbu

//tak asi ju brala ako trosku viac, vacsiu kamosku//

Tak sa s tym zmier, ze ta nepozvala. Spytaj sa jej, preco tak spravila a ked ti da padny dovod, tak sa nemozes na nu ani hnevat. Je to kazdeho vec koho pozve a koho nie.

Hm, pokiaľ ste boli veľmi dobré kamarátky, tak to pekné gesto od nej nebolo, že ťa na svadbu nepozvala. Skús sa jej na to spýtať, prečo tak spravila.

Načo sa pýtať? Načo to pitvať? Komu to pomôže?

Tak možno by jej bolo tak trochu ľahšie, keď by vedela prečo sa to tak stalo :confused:

mna tiez naj kamoska nepozvala na svadbu ale vysvetlila mi to a uprimne mi povedala o co ide,preco, mali uplne mini svadbu, ani jej muz tam nemal kamaratov bola to len najblizsia rodina a iba obed a na urade sobas, pochopila som to a ideme dalej :slight_smile:

…to je podla mna trosku ine ako ked je velka svadba a velmi dobra kamoska ta nepozve…v kazdom pripade je to koniec koncov aj tak na tom cloveku koho si pozve, proste sa to nesmie vycitat…

Je to presne jej vec a ako si urobila tak má, asi vie prečo to spravila :wink:

Netreba sa tym trapit :slight_smile: Proste spravila co spravila a tym by to pre mna bolo vyriesene

aj pre mna by to proste skoncilo :slight_smile:

Ja by som asi chcela to mať vypovedané, že prečo to tak a tak vypálilo :wink:

ale niekedy je lepsie nevediet a neriesit :wink:

suhlasim, pre mna je to tak tiez

  • všetko záleží od toho jak dlho a poznali, čo všetko spolu prežili a podobné veci. -

Och, zo by aj mna zabolelo, ale tak koniec koncov je ti cih svadba

Teraz aspon taketo problemy nie su, ked nemozu byt ani velke svadby :smiley: :smiley:

1 Like

asi to tak citila, ked ta nepozvala alebo bola limitovana peniazmi. byt tebou nerobim z toho velku tragediu!

Tak tomu ver, teraz maju nevesty ine starosti ako to, ci pozvat jednu alebo dve kamaratky :smiley: