Kardiologické vyšetrenie

Bude mi vedieť niekto poradiť? Pred rokom som prekonala infarkt, následne mi bol implantovaný stent. Spočiatku to bolo výborné, dobre som sa cítila, ale je to čoraz horšie, mám veľmi kolísavý tlak a vysoký pulzný tlak, v noci sa budím na návaly tepla a chvenie v oblasti srdca. Užívam lieky a môj kardiológ mi tvrdí, že je všetko v poriadku. U neho v ambulancii to tak aj je, ale ja sa cítim čoraz horšie. Nevie mi niekto poradiť, kde by sa dalo vyšetriť, aj za priamu platbu? Nemôžem si vyberať lekára, v tomto okrese je len jeden a tak nemám inú možnosť. Je pravda, že je veľmi vyťažený a nemá čas venovať sa dlhšie pacientovi, ale ja som už v koncoch. Naozaj sa cítim veľmi zle a myslím, že je to nesprávnoou liečbou, ale to predsa nemôžem lekárovi povedať. Ak mi niekto vie poradiť, kam sa dá obrátiť, kto by mi vedel pomôcť, prosím poraďte. Som vyčerpaná, unavená, dýchavičná, noci sú doslova nočnou morou. Myslím, že to chce “len” zmeniť liečbu, možno spraviť nejaké vyšetrenia, len neviem kde - bez toho, že by ma tam môj lekár poslal. Ďakujem.