Kde kupiť kvalitne nožiky?

Ahojte všetci. Viete mi poradit kde kupiť kvalitne kucharske nožiky a brusku? Kde si ich kupujete? Mám doma nejake obyčajne a su stale strašne tupe

Mx chodíme do Ikei, tam majú aj celkom kvalitné tie nože :grin:

tam som si nikdy ziadne noze nekupila, lebo kamoska raz mala a to cele na nic

Ja som si kupila v jednote nedavno, neviem ci to bolo delimano alebo co, ale tie su dobre

Ja mam rada z lidla, co sa tam raz dali dostat za nalepky

ja som kupovala nože Yaxell zo supernože a kupila som si tam i stojan na nože, dosku na krajanie a brusku na nože

A cenovo jak to vyšlo??

najlacnejsie to asi nebolo, ale pocula som, ze aj klarstein ma fajn noze

podla mna majú celkom fajn veci do kuchyne aj v Tesku, teraz tam majú dokonca aj nejaké zľavy na to https://andigo.space/sk/tesco . My odtial kupujeme aj panvice a tak :slight_smile:

mám ich z eshopu dellinger. A nielen nože, ale aj brusku, sadu na sushi, gril a ešte par drobnosti do kuchyne

no ja osobne som zatial este neobjavila noze, ktore by ma nejakym sposobom ohromili :smiley: tupia sa vsetky, niektore rychlejsie, niektore menej, ale na take uplne kvalitne som, zial, este nenatrafila.

Dobrý bol taký ten čo sa zbieral za body v lidli. Ten je dobrý, ten mi sedí.

my mame doma vsetko take starsie noze, ale vsetky su v pohode aj po rokoch.

ja mam jeden este po babicke:) a nedam nan dopustit. takze nie vsetko, co je stare, musi byt vyslovene zle.

Prave naopak:) Taketo vecicky, ktore zdedis po rodicoch ci starych rodicoch, tak maju este aj inu hodnotu ako tu vecnu:)

ved prave, ja som si po starkej takisto nechala kopu veci:) aj ked ich teda vsetky nevyuzivam, ale tak nejak ich proste potrebujem mat.

za aku cenu su uz take, ze lepsie noziky??

u nás kupoval nožiky manžel a tuším ich bral spolu s grilom a sadou na svoje holenie z dellinger. Som s nimi spokojna

už si si nejake kupila, alebo ešte nie? Nožiky maju všade, len stoja rozne a zaleži na tebe, kolko do nich chceš investovat