Kde sa stretáva Boh a medicína

Kde sa stretáva Boh a medicína je inšpiratívny konfrontačný rozhovor moderného spiritualistu Neala Donalda Walsha s lekárkou Brit Cooperovou, ktorá sa venuje klasickej západnej medicíne a zaujíma sa o oba prístupy k ľudskému životu.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14222-kde-sa-stretava-boh-a-medicina

môže to byť zaujímavá knižka alebo teda článok

Tento clanok ma velmi zaujal, je to nieco ine, ziadne hadky ale proste ciste arguementy a krasne splynutie tychto dvoch veci

vobec neviem, ako niecomu takemu mozte verit. neviem, ci som moc konzervativny, no toto je podla mna az moc, ako sa ludom daju vymyvat mozgy

Každý verí tomu, čo považuje za dôležité

len niekedy veríme veciam, ktoré absolútne nič nemajú s realitou

Nooo a mnoho ludi na tom celkom dobre zarobi. Uz je z toho vybudovany taky biznis

inak to je pravda a z toho mi je max zle :frowning:

Ale stale si vezmi kolko ludi to podporuje, kolki su za

Presne aj mne niekedy ked to vidim! A hlavne aj tych ludi nechapem, ako mozu byt taky blby a daju sa na to nahovorit!!

No každý si o tom myslí svoje, nás to nemusí vôbec trápiť

Každý v danej chvíli, keď sa niečo udeje so zdravím verí niečomu inému

Presne týmto si to vystihla!

Viem o čom hovorím predsa :wink:

Čítala som knihy “Rozhovory s Bohom” od toho autora pred 5 rokmi. Knihy mi pomohli, ked som riešila duchovné obdobie. Veľa zaujímavých myšlienok je v jeho knihách, len to treba brať z rezervou. Trošku to nadnáša a niektoré veci treba brať reálne. Určite keď budem mať pocit, že táto kniha mi pomôže, určite si ju prečítam.