Keď je imunita nepriateľom

Liečba ochorení

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/5858-ked-je-imunita

imunita je základ našeho zdravia a preto sa o nu musíme starat. Posledné dva roky som velmi často nachladená a budem si musiet kupit nejaký lepší potravinový doplnok. Viete mi poradit?

ked chceš niečo doporučit, určite skus toto IMUNO KOMPLEX XIMUNO KOMPLEX XIMUNO KOMPLEX Ximunovit.sk ja ho beriem už cca rok a odvtedy nie som nachladená, nemám nádchu, nie som unavená a celkovo sa cítim ovela lepšie

No ja mám osobnú rodinnú skúsenosť s tým, keď je imunita nepriateľom. Moja teta pracovala dlhé roky ako poštárka. Neskôr však pribudlo bábo a peniaze nestačili keďže jej priateľ mal nejaké dlhy a ochorel, tak si ešte bokom vybavila upratovanie. Naozaj chodila z roboty do roboty a veľa krát som jej bola aj pomáhať, najmä s tým upratovaním. Nepáčilo sa mi to, že toľko pracuje, pretože moja sesternica bola tiež dospelá a mohla jej finančne pomáhať keďže tam aj bývala. Ale ona nič navyše proste nedala. Tak vždy vravela, že nemá na výber. No a zrazu ochorela, dostala sepsu a obličky jej začali zlyhávať. Napadala ju vlastná imunita… Našťastie to prekonala 2x túto sepsu a prežila to. Dlho som potom aj bola u nej a pomáhala jej so všetkým, pretože jej neostávalo už nič iné, len sa šetriť. Preto že sa naháňala za peniazmi aby uživila celú rodinu sama sa nakoniec zničila. Našťastie má mňa a ja ju, tak si pomáhame ako len viem. Toto je naša skúsenosť Ďakujem za prečítanie a pekný zvyšok dňa.

//to ma mrzi. takychto pripadov bude isto viacej, to je proste taka doba. ked nikto nepomoze, musis si sama a to aj na ukor zdravia//

preto si z nej musíme spravit našeho priatela a hyčkat si ju, aby sa nam potom zato odmenila a branila naše telo pred roznymi chorobami

Lenze niekto moze robit co chce a tu imunitu sa mu proste nepodari zlepsit aj keby tanky padali. Podla mna je to aj geneticke.

ja na imunitiu beriem Čagu sibírsku, za mňa výborná a hlavne prírodná vecička:)

Dobry den, ak je podozrenie na poruchy imunitneho systemu, tak sa treba nechat vysetrit
Vysoká hladina bielych krviniek môže naznačovať patológiu
O hlavných dôvodoch zvýšenia tohto ukazovateľa si môžete prečítať tu https://medium.com/@doktorpro/%C4%8Do-s%C3%BA-leukocyty-a-pre%C4%8Do-s%C3%BA-potrebn%C3%A9-2af11bc973c6

ja celkovo mam pocit od toho covidu, ze mam uplne zhorsenu imunitu, castejsie byvam chora, nadchu mam kazdy mesiac, jednoducho neviem, co s tym, ako proti tomu bojovat.

A nemas proste len alergiu?