Ked je neskoro na zachranu

Chcela by som podakovat, za moju kamaratku, ktora vcera porodila mrtve babatko, vsetkym doktorom, ktori stali pri nej a bojovali o zivot ako dietatka, tak aj mamicky. Velke dakujem, ze zachranili aspon mamicku. A pre mrtveho Miska posielam do nebicka velku pusinu od tatina a vsetkych znamych. Nemocnici Ruzinov posielame velke dakujeme.

Ozvala som sa preto, lebo mam vnucika Miska! Upimnu sustrast prajem rodicom a mamicke skore uzdravenie. Miska nech v nebicku opatruju Anjelikovia. Dost ma to rozlutostilo a sucitim s rodicmi.

Dakujem Vam velmi pekne za skormutenych rodicov.

Pred vyše tromi rokmi som zažila ten najhorší strach na svete - strach o život vlastného dieťatka. Narodil sa so zápalom pľúc a previezli ho do špecializovaného pracoviska len asi 4 h. po pôrode. Preplakala so celú noc aj nasledujúce dni, ale všetko našťastie skončilo šťastne a zhodou okolností tiež Miško je už dnes veľký nezbedník a ja i dnes pri spomienke na ten strach roním slzy - slzy šťastia, že svoj uzlíček mám. Je mi nesmierne nesmierne ľúto, čo sa stalo vašej priateľke, prosím posilnite ju na duši, nech sa zotaví, hoci určite nikdy nezabudne. Celým srdcom želám veľa sily do ´dalšieho života a aj šťastia. A maličkému veľa anjeličkov okolo. Držkajte sa a pomáhajte si navzájom, len láska je zmyslom života.