Keď mrzne, dajte si dolu piercing

Keď teplota klesne výrazne pod bod mrazu, najlepšie urobíte, keď si necháte doma všetky kovové náušnice a ďalšie šperky, ktoré máte na tvári formou piercingu.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/1919-ked-mrzne-dajte-si-dolu-piercing

piercing nenosim, ale prsten, náušnice, a retiazku s diamantovym priveskom ano a nosím ich každy den, citim sa v nich velmi dobre

tak isto piercing nemam no co sa tyka nausnic a prstenov, tak tie si veru neskladam dole

mna ani nenapadlo, ze by mohli primrznut k telu… no to by asi museli byt fakt riadne mrazy

Esteze ziadny nemam :smiley:

Tak je to kov, to je podobne ako jazyk dat k niecomu :smiley: K nejakemu stlpu :smiley:

tak ale mam to na sebe, cize to hrejem svojim telom, cize prstene a retiazky a neviem co este nebude mat o tolko nizsiu teplotu, aby to ku mne primrzlo.

To ano, to mas pravdu :slight_smile:

Kedysi ale veľmi veľa ľudí malo piercingy, ale teraz mám pocit, že je ich menej a menej

Nooo to som si veru vsimla aj ja ako keby to prestavalo byt tak nejak moderne, alebo ako by som to povedala