Keramicke zuby

Ahoj, jeden zub vyjde 100 eur, ja som si davala 6 robit takze 600 eur a to co tam pisu tie ceny, tak to je blbost.

Ahoj Romana. Prosím ťa kde si si to dala robiť? A mohla by si mi dať kontakt? Ja by som si chcela dať urobiť dva zuby, lebo ich mám v hroznom stave. Ako ti to robili? Vytrhli pôvodné zuby a urobili úplne nový kompletne, ale ti len dorábali na zbrusený zub?

Ahoj, brúsenie zubov je dosť bolestivé, najmä ak má človek nedostatok starostlivosti a hygieny zubov. Ja som si dala brusit predné zuby, k tomu aj biele vyplňe. Vyšlo ma to 80€. Malá som platiť 60€, no zubar mi to robil bezbolestne. Držím Ti palce. Pokiaľ sa bojíš brusenia prekonaj svoj strach a za pozitívne ber to, že budeš trpieť radšej bolesť chvíľkovu, ale máš z toho aj niečo, čomu sa nenahradí nič.

Jeden zub má výjde 130€. No upozorňujem že je to cena len za tú porcelánovu korunku. Tiež veľká časť pôjde za prácu zubara. Všetko závisí od toho, ktorého stomatológa navštevujes a aká kvalita je tam. Držím palce!

Ahojte, dievčatá. Upozornenie! Viem, že sa mnohí z nas orientujú predovšetkým na cenu porcelánovych koruniek. No treba dbať na kvalitu. Radšej zaplatíte viac a budete mat pokoj a nemusíte sa trápiť s bolesťami. Je to môj názor. Aj keď sa hovorí, že v dnešnej dobe kvalita neexistuje, v prospech vášho zdravia by Vám to nemalo byť ľahostajné.

Ahoj, brúsenie zubov je dosť bolestivé, najmä ak má človek nedostatok starostlivosti a hygieny zubov. Ja som si dala brusit predné zuby, k tomu aj biele vyplňe. Vyšlo ma to 80€. Malá som platiť 60€, no zubar mi to robil bezbolestne. Držím Ti palce. Pokiaľ sa bojíš brusenia prekonaj svoj strach a za pozitívne ber to, že budeš trpieť radšej bolesť chvíľkovu, ale máš z toho aj niečo, čomu sa nenahradí nič.

Ahojte. Ja si idem dať zirkonove korunky na 4 predné zuby. Zevraj zirkon je kvalitný. P. Zubár v Ba mi chcel dať 8 koruniek. Cena so všetkým 3660€. Povedala som mu, že v ústach by som mala viac peňazí ako stojí moje auto. Napokon mi môj zubný technik poradil zubára v Tvrdošovciach. Celková cena aj s cestovaním bude do 1200 € :wink:

Mohla by ste prosím napísať ambulanciu kde vám to robili? Ďakujem.

Cca. do desiatich rokov som prišla definitívne o všetky zuby, na ktorých som mala porcelán. dnes viem, že nie som jediná. neusilujte sa o krásne zuby za cenu zdravých… a želám, nech Vám vydržia dlhšie ako mne:-)

Ahojte… chcela by som sa opýtať, kým Vám dali tie korunky na zuby ako dlho ste mali tie zbrúsené zuby?.. alebo ste mali na ten čas náhradné?

Kitti a ako si bola spokojná? Mohla by som dostat kontakt? Ďakujem.

Hallo, docitala som sa na internete, ze ste si davali robit 4 keramicke zuby. Ja hladam prave zubara a pozeram v internete kolko to asi stoji, mohli by ste mi prosim vas povedat kolko ste vy zaplatili, dakujem moc ! pekny den prajem