Kolaps - odpadnutie bez príčiny

Dobrý deň, pred týždňom som odpadol, ležal som v nemocnici, bol som na všetkých možných vyšetreniach a nezistili mi nič, ráno keď idem do školy cca. 7:00 a stojím, príde mi zle, točenie hlavy, taký zlý pocit od brucha, a hlavne keď myslím na to, čo sa mi stalo je toto normálne? Cez deň sa to už neopakuje.

Psychika, nemysli na to, keď na to pomyslíš, tak sa zľakneš, stúpne ti v krvi hladina adrenalínu, rozbúši sa ti srdce, potom môžu prísť rôzne príznaky: nevoľnosť, točenie hlavy, strata rovnováhy, zvieranie pľúc a čím viac na to myslíš, tým horšie ti je, treba myslieť na niečo iné, zarozprávať sa s kamarátmi, počúvať hudbu, čo na teba funguje. Ale príčinu prvého kolapsu treba tiež zistiť, môže to byť stravovaním, pitným režimom, vyčerpaním organizmu ale aj príznak vážnej choroby.

Mne nezistili nc, ale pijem za den maximlalne 0,5 L malinovky, neviem ci to staci. Dakujem za vysvetlenie.

Tak to bude asi ono, treba piť oveľa oveľa viac, aspoň dva litre vody denne, ale hovorí sa, že športovci a veľkí dospelí ľudia v teplom období majú vypiť aj 5 litrov vody denne. A malinovka nie je náhrada vody.

Takze aspon dva, ale mineralky alebo tak. Diky za radu, ale ma to aj s tou psychikov vela do seba.

Dobrý deň. Dnes sa mi stalo že som odpadla. Zatočila sa mi hlava a potom si už nič nepamätam. No keď som sa prebrala otec mi hovoril že som sa klepala. Chcela by som sa opýtať čo by to mohlo znamenať? Za odpoveď vo pred ďakujem.

Epilepsia sa prejavuje nekontrolovatelnym trasom a bezvedomim. Skuste najprv si dat mensiu zmenu v stravovani zameranu na zvyseny prijem vlwakniny, ovocia a zeleniny, preliecenie chripky. Chodievajte casto von a znižte stres. Ked to nepomoze do pol roka, vyhladajte lekara. Obratte sa mozno aj na alternativnu medicinu, mne osobne pomaha liek Mumio.

Išla som z kúpeľne oblial ma pot, bol mi na zvracanie… zrazu som spadla postavila sa, prišiel priateľ ku mne a už som odpadla. Mala som otvorené oči, zväčšené zreničky a chrčala som. Vraj som sa netriasla. Asi po minúte to prestalo. čo to môže byť? prosím poradte.

Utekajte k doktorovi ma lieky proti epilepsii - biston, tramal atd. Mali sme v skole podobny pripad. Mali ste okolo ust penu?

Anemia nedostatok zeleza v krvi. Pomohla by ta zdravsia sttrava alebo lekar.

Včera poobede priateľ odpadol v záhrade pri dome. Spadol na zem a ruky sa mu nekontrolovateľne akoby kŕčovito hýbali. Trvalo to asi trištvte minúty. Prebral sa na to, keď som ho oslovila menom a spýtala som sa ho či je v poriadku… Veľmi som sa zľakla a chcela som mu zavolať lekára, no nesúhlasil… Zo záchvatu si nepamätá nič, myslel si, že len sedel… Keď sa prebral nič ho nebolelo, len bol celkovo slabý a cítil sa podľa jeho slov zle… Môže ísť o epilepsiu? Ďakujem za odpoveď…

Ano. Zajdite s nim na neurologiu.

Dakujem za Vašu odpoved… Dnes som zisťovala tel. číslo a bude sa musieť objednať na vyšetrenie… Dúfam, že to nebude nič vážne… Momentálne čakáme bábätko, tak som povedala, nech tam radšej zájde aspon kvôli nám… Myslím, že sám od seba by tam nešiel…

Dobry den. S priatelom sme skusali analny sex, v momente, ked sa tam dostal, postavila som sa, lebo to bolelo a potom som odpadla. Co mohlo byt pricina?