Koloidné striebro – najlepšie prírodné antibiotikum

Žijeme už v 21 storočí a vývoj produktov a technológií naberá takú rýchlosť že nás to niekedy až prekvapuje. Otázkou ale je či v každej oblasti vývoja pokračujeme tým správnym smerom a či zbytočne neopúšťame aj niektoré staré a overené veci.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/13503-koloidne-striebro-najlepsie-prirodne-antibiotikum

Dobry den, pekny clanok, chcela by som sa spytat, ci je koloidne striebro vhodne aj na na dlhodobe zapaly. Uz roky ma trapi neustala bolest hrdla.

Tak ako antibiotika, pripada mi trocha nebezpecne dlhodobo uzivat cokolvek antibakterialne, ak to ma nicit uzitocne bakterie v crevach alebo ustach, na posilnenie imunity uzivam probiotika, je to zlucitelne s koloidnym striebrom? Je v tomto koloidne striebro ine? Mate niekto skusenosti s koloidnym striebrom a dlhodobymi zapalmi, zmizli vam? Dakujem, Mary

Clanok je blud. Koloidne striebro nie je ziadny prirodny produkt. V prirode sa striebro nevyskytuje v koloidnej podobe. Je to ludsky vytvor. V podstate sa jedna o jemne rozptylene striebro, vytvarajuce napr vo vode koloidne roztoky. Striebro ma velku afinitu k sire, ktora je sucastou cysteinu a cystinu vyskutujuce sa v bielkovinach. Po ich vzajomnej interakcii (reakcii) dochadza k vzniku sulfidu strieborneho AgS, ktory je vo vode absolutne nerozpustny a v organizne dalej nevyuzitelny. Tento sulfid strieborny je ciernej farby. Ak si v tejto suvislosti spomeniete na scernanie striebornych priborov a sperkov tak je to presne to, pricom s jemne rozptylenym striebrom je scernanie ovela rychlejsie. Inak povedane ak vypijete taketo koloidne striebro tak jediny uzitok budu mat ti co vam ho predali. Vy ho s prepacenim vytoto… . Koloidne striebro je vysoko reaktivne a je mozne ho vyuzit na dezinfekciu vody, ale nie na vnutorne pouzitie.

Milá Mary, na zápal v hrdle je veľmi jednoduchý liek. Kurkuma, najlepšie je kúpiť ju v indickej predajni alebo v bio-potravinách, pretože existuje veľa stupňov kvality. Kurkumu nazývajú v ajurvéde externými mandľami. Stačí každé ráno vykloktať hrdlo vodou, v ktorej ste rozpustili kurkumu. Pomer tri deci vody a jedna polievková lyžica kurkumy. Trošky si z nej vždy aj odpite, pomáha posilňovať imunitu a lieči kopu neduhov, tak ju dávajte do väčšiny jedál, ktoré pripravujete. Na duchovnej úrovni znamená zápal hrdla neschopnosť komunikovať istý problém. Spýtajte sa, čo neviete a komu nedokážete povedať, aj keď to veľmi potrebujete zo seba dostať.

Netreba ich nijako zvlášť vyrábať. Do destilovanej vody stačí vložiť kúsok striebra a povatiť. Podobne je to aj so zlatom. Ten koloid netreba piť! Stačí vyplachovať ústa. Nanočastice Ag prenikajú sliznicami do tela. Keď to nevypiješ, neriskuješ že dostaneš do zažívacieho traktu vyčšie zhluky častíc. Tie telo nevie vylúčiť a sú toxické. Tá síra je v tej bielkovine viazaná. Ak by ju striebro redukovalo, zničilo by bieklovinu. To, čo na filmoch sčerná je dusičnan strieborný, nie síran alebo sírnik.

Ano, autor urobil blud v článku, že napísal, že je to prírodný produkt. Mal tam napísať Koloidné striebro je roztok mikroskopicky malých elektricky nabitých častíc striebra v demineralizovanej vode. Ale tu nevidím problém. Účinky koloidného striebra nezmenia charakter a výborne výsledky tohoto produktu. Podľa mojich skúsenosti s koloidným striebrom, nedám na tento výrobok dopustiť. Je šetrný voči ľudskému organizmu a urobí svoju prácu na 100%. Nepoznám bežné vírusové, alebo bakteriálne ochorenia s ktorímy by si koloidné striebro neporadilo. Daný produkt som si skúsil objednať a naozaj som spokojný z jeho účinkami, po použití sa cítim lepšie a vitálnejšie. Ďakujem za podporu zdravia. Dano

Ja som začala koloidné striebro používať len nedávno na odporučenie jedného pána, čo ním lieči celú rodinku i zvieratká. Krásne nám zaberá na dlhodobý chronický zápal nosných dutín (berieme ho už 3. týždeň a obmedzili sa hlieny, zmizla teplota, zlepšila sa priechodnosť dýchacích ciest i aktivita a chuť do jedla.) KS nám okamžite zabralo i na hnačku.

Dobry den, chcela by som sa opytat, co je pravdy na tom, ze sa koloidne striebro nesmie uzivat vnutorne, chcela som si kupit v lekarni, nakolko mam stale opakujuce sa problemy s candidou, a dostala som odpoved, ze Europska unia zakazala uzivat ho vnutorne, sice to uzivaju ludia, ale nesmie to byt napisane v letaciku, iba na vonkajsie uzivanie, neviem, ci sa niekomu nieco stalo, ak by sa dalo, prosim vas o nejake vysvetlenie, uz neviem, co pouzit, ako si pomoct, aj probiotika uzivam, lenze mam oslabenu imunitu, som alergik, niekedy staci, ked sa trochu ochladi, ale tentoraz som uzvala atb., kedze som bola chora, a uz to islo, dakujem za odpoved pekny den.

Ja mám problém s hlieňami stale mi zateká a neviem si rady. Tak som sa rozhodla kupiť koloidné striebro, dúfam že mi pomôže. držte mi palce.

Ja som sa dotala do nepríjemnej situácie, tiež mi zateká do hrdla a neviem si s tým rady, tak skúsim to koloidné striebro, držte mi palce aby mi to zabralo dakujem za článok v ktorom som sa o ňom dozvedela. dakujem Terka, Hela

Dobry vecer chcem opytat pomohlo vam koloidne striebro? aj mojej dcere zatekaju hlieny pred rokom jej vyberali mandle dakujem za odpoved

Ahoj mne velmi pomohlo a to mi doktory davali kade ake lieky a neviem mysliz ze antibiotika ktore su silne a nicia ti polovicu organizmu je lepsie batprat? Podla mna kol. striebro je menej skodlive

Ahoj mne velmi pomohlo a to mi doktory davali kade ake lieky a neviem mysliz ze antibiotika ktore su silne a nicia ti polovicu organizmu je lepsie batprat? Podla mna kol. striebro je menej skodlive

Ja mozem povedat, som pol roka brala vsetko mozne a nic nepomahalo, az ked som brala koloidne striebro sa to zlepsilo. Teraz beriem vzdy preventine a cirim sa fajn. Inak mam ho z koloidne-striebro. wz. cz

Dobry vecer, chcem sa vas opytat ohladom koloidneho striebra, kedze ho beriete preventivne, tak mozno mate aj ine poznatky ohladom uzivania. Ja som uzivala v marci 50 ppm 1 liter mi dala p Dr. na pasovy opar zabralo super ani na slnku sa to nevratilo, mozem len pochvalit, no teraz by som potrebovala uzivat po 5 mesiacoch este neviem aku silu si kupit ci sataci 10, 15, alebo vyssie 30 ppm na e colli. Totizto zjedla som kupenu zemlu z kauflandu a po 3 hrizoch som zacitila v chuti uplne akoby stolicu fuj. Aj v pricuchnuti k tomu to bolo citit som zhrozena co sa mi mohlo tym dostat do tela a potrbujem to znicit. A napdlo mi asi to najlepsie a to striebro len aku silu a kolko a po kolko ml na den, to sa velmi neda vycitat taketo presnejsie udaje. Neviete mi poradit? Ak my budete vediet poradit budem Vam velmi vdacna. S pozdravom Martina

je to skutocne ucinne, sama ho uzivam. Mam ho z www.koloidne-striebro.wz.cz

Ponukame koloidne striebro Nanomedix , ktore je najvyssej kvality vyrobene z 99.999% cisteho striebra.
**Koloidne striebro 10ppm…6.50 € **
Koloidne striebro 20ppm…8.50 €

Blizsie info na www.vase-zdravie.sk

Prýkrát o tom počujem, ale niekedy ho možno vyskúšam :grin: vyzerá to dobre

koloidne striebro som si ja davala aj na tvar a pomahalo mi to