Kozmetika Botarin

Dobrý deň, pretože je mi 35 rokov a mám na svoj vek veľa vrások, moja kozmetička mi odporučila kozmetiku Botarin. Z počiatku som si myslela, že chce na mňa zarobiť, ale potom som zistila, že kozmetiku vôbec nepredáva. Používa ju niekoľko ich klientiek a chváli si ich. Aj kozmetička hovorila že od doby čo ju používajú je rozdiel veľmi poznať. Máte niekto skúsenosti s touto kozmetikou?

Ahoj, túto kozmetiku používam dlho. Je perfektná a mám s ňou len pozitívne skúsenosti. Cena je vyššia ako u obvyklé kozmetiky proti vraskam, ale táto mi naozaj pomohla. Vyskúšala som už veľa kozmetiky od Ryor a Etana, ale Botarin je pre mňa najlepší.

Dobrý deň, zaujalo mne, že ste písali o tej kozmetike Botarin, že je účinná. Ja už som vyskúšala, ako asi každý, mnoho krémov a sér proti vráskam. Nemôžem sa zbaviť vrások okolo úst a teda hľadám niečo nové a hlavne účinné. Kde môžem Botarin kúpiť?. Ďakujem za odpoveď.

Pozri na botarin. sk. S kozmetikou v kamennom obchode som sa ešte zatiaľ nestretla, mozna to budúcna.

Kozmetiku môžete zakúpiť na oficiálnych stránkach spoločnosti www.botarin.sk alebo videla som ich aj v niektorých lekárňach