Kozmetika Eucerin

Ake mate skusenosti s kozmetikou Eucerin?

Ahoj, no ja mam velmi dobru skusenost uplne vyhovuje mojej velmi suchej pleti, ale len pokial mam nakremovanu plet, inak po umyti sa mi plet opat stahuje, takze ihned siahnem po kreme, kt. okamzite “uhasi smad”.

Eucerin je úžasný, hlavne krém pH5 EnzymSchut, ak ste alergická na peľ a prach na pokožke, tak tento krém je ako stvorený pre vás. Jediný, ktorý mi naozaj pomohol hlavne v lete. Vrelo odporúčam.

Ahojte, tu je moja skúsenosť. Kúpila som si v lekárni Eucerin Dermo purifyer čistiacu vodu a peeling na problematickú pleť. Používala som to presne týždeň. Na tvári sa mi vyhodili také vyrážky že som sa nestačila čudovať. Ale zase na druhej strane, už to týždeň nepoužívam a zmizli mi aj tie kvôli ktorým som si to kúpila. Takže na koniec mi to asi predsa len pomohlo?! Niekde som čítala, že výsledok sa dostaví po 3 týždňoch používania. Ja som sa tak ďaleko nedostala, radšej som to vzdala. Najskôr som si myslela že sa mi tým moja pleť lieči, že najskôr všetky “povyliezajú” von ale asi pravdepodobnejšie bude, že mi nerobila dobre nejaká zložka týchto prípravkov. Neviem.

Ja som si dnes kupila cistiaci gel, pletovu vodu a hydratacny krem - gel na problematicku pokozku, tak som zedava. Vsetko dokopy ma to dost vyslo, ale snad pomoze. Vzdy sa dam zlakat na produkty z drogerie, ale tento raz som investovala do dufam kvalitnych a odporucanych vyrobkov, tak dufam, ze nesklamu.