Kozmetika Fleur de Sante - skúsenosti

Ja som tiež spokojná. Niektoré krémy považujem za veľmi dobré, jeden používam pravidelne už 2 roky a aj keď som medzitým vyskúšala aj iné značky, vždy som sa k nemu vrátila. A čo sa týka objednávania, je pravda, čo hovoríte. Už sa neposielajú žiadne automatické balíčky. Takže klasický katalóg - pozrieš, vyberieš, objednáš.

Ja sa pri značke držím už 5 rokov a moje skúsenosti sú dobré. Výrobky mi vyhovujú, na systém som si zvykla. Ale ten sa už aj tak zmenil, takže teraz je to klasický katalógový obchod.

Moje osobné skúsenosti s firmou Fleur de Santé sú VEĽMI ZLÉ ! Dostala som na Vianoce 40 eurový kupón na nákup kozmetiky od manžela. Vybrala som si na internete veci v hodnote cca 50 eur, poslala objednávku a odvtedy sa začal kolotoč nervov a telefonovania a vyjednávania…
Čo som si objednala a malo byť v akcii-už neplatí a neexistuje aby to bolo na ich stránke! Po dôkladnom navedení (muža) na ich vlastnej stránke ako 5ročného chlapca, čo má odkliknúť a čo otvoriť aby našiel stále aktuálnu akciu sa hlboko ospravedlňoval, že tá akcia už neplatí nech si vyberiem niečo iné v tej hodnote, že tovar sa vyexpeduje až nasledujúci deň a nech zavolám čo som si vybrala… Volala som so zmenou tovaru o 10 minút, zdvihla to žena, po 3 minútach hovoru mi povedala že na stránke neexistuje aby bola taká akcia-zle som pozerala…po 10 minútach vysvetlovania a zrušení drahého neakciového tovaru som nahradila iným… povedala nech počkám na linke-po 2 minútach ma “dvihla”, že bohužial tovar je už vyexpedovaný a dostanem pôvodný drahý, neakciový tovar! Hovorím-pred 10 minútami som volala s mužom a povedal, že tovar sa expeduje zajtra a môžem si zmeniť objednávku! Neexistuje - tovar bol vyexpedovaný! (10hodín po mojej objednávke! Z toho 9 hodín mali zavreté! ) 6x volali rôzny ľudia mne, 6x som sa dovolal vždy ja niekomu inému! Prehadzovali si ma ako horúci zemiak a každému som 5minút vysvetľovala to isté…Ukončili sme to stým, že mi to poslali a ja som povedala ŽE TO NEPREBERIEM!.. Odva dni mi prišla SMS, že môj tovar bol PRÁVE VYEXPEDOVANÝ! skoro som zinfarktovala!.. Ubehlo 10 dní a dnes mi prišla sms, že tovar bol VYEXPEDOVANÝ! toto už je naozaj MOC !.. volala som im a že je to asi v dvoch balíkoch a nevie aká bude suma a vlaste… NEVEDELA NIČ!.. HROZNÉ! …uvidím čo mi príde a za koľko eur! Po 12 tich telefonátoch, neserióznom jednaní, klamaní zákazníka NEODPORÚČAM vonkoncom akýkoľvek nákup v tomto obchode! Ja ani moji známi už v živote z tohoto obchodu nič nekúpia!

Presne tak ! najhoršia skúsenosť v mojom živote!

Som prekvapená ako nepríjemnosť sa dotyčnej pani stala, já si objednávam túto kozmetiku pár rokov a úplne bez problémov. Pri nejakých nejasnostiach som sa telefonicky obratila na firmu a vždy som sa stretla s ústretovosťou. Súčasný systém óbjednávania je oveľa lepší ako predchádzajúci a začala som vyžívať objednávanie cez internet a úplne O. K. Niekedy je chyba v komunikácii a potom to je obojstranne nepríjemné, no žiaľ stáva sa to.

Som prekvapená, že máte zlé skúsenosti s touto firmou. Ja si objednávam cez nich už pár rokov a som spokojná. Pleťové krémy sú výborne, mala som z rôznych firiem a stále som sa vrátila k týmto. Teraz mi trochu vadí, že zrušili katalóg a dá sa objednávať len cez internet. Som radšej, keď si to môžem pozrieť a prelistovať. Dáša

Už 4 roky využívam túto kozmetiku a voňavky sú úžasne a všetko bolo doposiaľ super.

Dobrý deň, skúsili ste už výrobok Pure Fiji z čistého kokosu…
Vyskúšajte

Dobrý deň, skúsili ste už výrobok Pure Fiji z čistého kokosu…
Vyskúšajte

Ja som veľmi sklamaná že už nie je katalóg, a to že raz za čas dostanem “výpredajový” leták ma tak trošku uráža, lebo som doteraz bola dlhoročná zákazníčka takmer od začiatku fungovanie tejto firmy na našom trhu.
Vadí mi, že si nemôžem prelistovať katalóg a vybrať aj iné výrobky, nie len “výpredajové” a to ma odrádza a je mi to ľúto lebo výrobky mám ešte do dnes, aj keď som už neobjednala odkedy mi neprišiel katalóg. Ani nebudem objednávať, ľutujem ale asi nie som jediná dlhoročná zákazníčka ktorú strácate. Ďakujem Dana

Áno, máte pravdu, nemali zrušiť zasielanie katalógu.

Som tiež členka klubu, ale odkedy prestali posielať katalog. tak to nestojí za nič. Na inter, stránke sa mi to nedá otvoriť, nič tam tam nie, tak sa ani neviem dopátrať výrobkov, ktoré ponúkajú. Mala som obľubené niektoré výrobky, ale neviem si ich teraz objednať a zvlášť keď sú vo výhodnej cene. Tak isto sa mi páčilo i spodné prádlo, kt. som mala už vyskúšané, veľkosť. Myslím, že svojím postupom urobili krok vzad.

Ahojte, môžete mi poradiť ako zistím svoje zakaznícke číslo?

Zakaznicke čislo vo Fleur de sante myslím. Ďakujem.

Dobrý deň!

Chcela by som objednať tovar a vybrať si výrobky z katalógu ale bohužial katalóg neposielate. Som dlhoročnou vašou zákazníčkou a nechcela by som prejť na iný výrobok, ale keď nedudem mať inú možnosť budem nútená.

Som vasou clenkou a chcela by som aby ste mi poslali vas najnovsi katalog ktori od vas dlho som nedostala dakujem

Nedostala som od vas uz dlho vas katalog hoci mi chodil vzdy pravidelne neviem ci ste to zrusili dakujem

Ja by som sa chcela informovat ohladom katalogu resp. kde by som mohla objednat veci z Fleur de sante. Ja a moja rodina sme boli spokojny s touto kozmetikou a preto nam to je luto, ze katalog uz nechodi. : ( Za vsetky cenne rady vopred dakujem.

Pani Janka z 11. 1. 2013.
Prosím Vás pekne, či by ste neboli taká ochotná poslať mi nejaké informácie o firme Fleur de Santé. Roky som od nich dostávala poštou katalóg a veľmi som bola spokojná s ich výrobkami. Zrazu mi ich prestali posielať a odmlčali sa. Vy si objednávate poštou, alebo e mailom ? Nikde sa o tejto firme neviem dopátrať. Ďakujem vopred. Prosím zašlite mi informácie na moju e mailovú adresu hore uvedenú : e. ikreniova@centrum.sk. Prajem Vám všetko len to najlepšie. a ešte raz ďakujem. Ikréniová