Kozmetika Fleur de Sante - skúsenosti

Aké s ňou máte skúsenosti?

Bola som členkou, ale dávnejšie, odhlásila som sa, lebo každý raz som si musela objednať, aj keď ma nič neoslovilo. A keď som si neobjednala, tak mi sami poslali, či som chcela alebo nie. A to sa mi už nepáčilo, keď mi vnucovali. Teraz neviem, ake sú tam podmienky, ale radšej mám Oriflemku. Tam by som sa už neprihlásila.

Mala som ju, je to dobra kozmetika, nemala som nikdy ziadne alergie, dokonca by som si trufla povedat, ze na moju plet bola najlepsia od tych kozmetik, ktore sa tu uz spominali, na Avon a Oriflame nejako zle reagujem a hned mam vela lysajov, len mi vadilo, ze je potrebne brat tak vela tej kozmetiky, ze uz som nevedela co s nou, tak som to musela zrusit, tak si kupujem v DM nejaku tu Astorku a som spokojna a kupim len to, co naozaj spotrebujem.

Som členkou, zatial som si kúpila zopár vecí pre seba a svoje dcéry a boly sme spokojné. Až včera, keď mi prišiel balíček, ktorý som si neobjednala a za ktorý pri neprevziatí zaplatím 5€. Bolo by treba, keby všetky nespokojné zákazníčky odstúpili od zmluvy. Je to nehoráznosť niečo vnucovať.

Pripájam sa k autorke “Vlasta” a doporučujem skôr opačné garde a to, aby Balíček krásy bol na objednávku a nie, aby ste ho automaticky posielali.

Ako sa dá odhlásiť - stále posiealju tie výrobky, aj keď sme im písali, aby to skončilo - nie je aj nejaký zákon na to?

Fakt nemôže len tak posielať, to aj ja im pošlem nejaké veci, len tak automaticky, nech mi zaplatia.

Helena, nie je potrebne brat velke mnozstvo kozmetiky. Ked sme sa prihlasili na zaklade reklamneho letaku na odber kozmetiky, bola tam podmienka, ze treba v priebehu 1 roka si zakupit aspon jeden vyrobok z kazdeho katalogu. Balicek krasy sa da zrusi poslanim sms s 0000 cislom vyrobku na ich mobilne cislo vyhradene na objednavky. Po roku sa da telefonicky zrusit zasielanie balicka, s tym, ze chcete ponechat zasielanie katalogu a ja si objednavam kozmetiku, len ked nieco potrebujem. Kozmetika je kvalitna, som s nou spokojna, objednavam si uz 3 roky.

Ahoj, mne tiez chodili balicky, dokonca mi prislo nieco take, ze som prebrala balicek a nezaplatila zan. Tak som sa vytocila, zavolala tam, ze po tejto skusenosti, napriek spokojnosti s objednanymi vyrobkami to uz povazujem za obtazovanie a preto s ich vyrobkami koncim. Akekolvek dalsie balicky a propagacne letaky vraciam. Na poste som sa dohodla tak, ze ked mi prisiel balicek, nevyzdvihla som ho, ale na krabicu som sa podpisala a postarka napisala text nieco v zmysle “neobjednane zakaznikom”. Ked prisiel dalsi, zavolala som tam opat a opytala som sa, kolko zarobia na balickoch, ktore sa im budu vracat, pretoze uz ziadny dalis neotvorim. Tak prestali chodit balicky, katalogy asi tri mesiace a odvtedy mam pokoj. Inac, rusenie cez sms alebo objednavky cez sms im “nechodili”, tak som si vybavila aj toto.

Mám podobnú skúsenosť s balíčkami krásy. Ale pred tým mi prišiel akýsi nezrozumiteľný list, ktorý som žiaľ zlikvidovala. Asi tento úžasný nápad s balíčkami dostal niektorý top - manažér firmy, ktorej ale poriadne pokazil renomé. Ďalšie výrobky - ktoré sú skutočne kvalitné, som objednala s obavami, no dúfam, že sa tá “balíčkoviáda” už nezopakuje.

Ahoj, mohla by si mi poradit, ako sa mam odhlasit? Nie som s nimi spokojna.

Ahojte, mojmu otcovi chcu teraz poslat nejaky uvitaci balicek damskej kozmetiky, tvrdia, ze si ho objednal asi nejakym letakom, to je ohromny podvod, lebo on o nicom nevie ani nikto z rodiny, pravdepodobne ho nasli v tel.zozname, aj sms mu poslali, ze mu ide balik. Myslim, ze je treba sa uz obratit na nejake kompetentne urady a ked budu mat viac podnetov, budu to mozno aj riesit, ja idem pisat do SOI, skuste aj vy, nemaju na to pravo, isto vela najma starsich ludi balik automaticky zaplati a preberie, to je nezakonne obohacovanie nie? Mozno aj do TV by sme mohli dat podnet. Ale hlavne sa ozyvajte prosim, netrpme to. Dik

Ja som si objednala nejake veci z jedneho katalogu a tam boli nejake letaky z tejto kozmetiky, zdalo sa mi vyhodne za 5 eur toaletna voda, deodorant a k tomu hodiny za rychlu odpoved. Tak som poslala kupon. Prisiel mi email, ze mi oznamuju, ze tento balik je len pre novych zakaznikov, tak teda dobre a na to za 3 tyzdne mi prisla sms, ze mi poslali balik, mne sa lubi vona, cely balik, len ma strach, ze teraz mi to budu stale vnucovat a chodit, co nebudem chciet.

Aj ja som bola vo Fleur de Sante, asi rok - dva, prestala sa mi pacit, tak som poslala doporucene, ze nechcem uz, aby mi posielali Tak mam pokoj. Skus to tak aj ty, mozno pomoze.

Ja mam dost problematicku plet. Vzdy som skusala len osvedcene drahe znacky z lekarne az kym som nenarazila na uz spominanu. Objednavam si od nich len niektore vyrobky, s ktorymi som velmi spokojna; zatial som nemala problem s tym, ze by mi prislo nieco bez objednania. To bude asi tym, ze si treba precitat, kam sa clovek prihlasuje.

Ahojte, aké máte skúsenosti s kozmetikou Maria Galland? Čítala som o nej veľa dobrého a teraz ju začali používať v kozmetickom salóne, kam chodím na IPL. Môžete mi ju odporučiť? Alebo to mám vyskúšať?

Ja som spokojná, už rok a si objednávam skoro každý mesiac. Kozmetika Fleur de Sante je dobrá podla mňa.

Nič som si neobjednala a poslali mi balíček krásy za 21,48 Eur. Mám citlivú pleť a na niektoré krémy alergiu. Naštvalo ma to a ihneď som ho zabalila a poslala s listom späť. Dnes mi prišla upomienka za tovar, ktorý som im vrátila. Ukážková neserióznosť!

Ja som z vyrobkami spokojna, samozrejme aj tu sa najde nejaky druh co mi nevyhovuje, ten si neobjednam, balicky krasy chodili vzdy kazdy mesiac ak si ich vcas nezrusil, lebo pri prvej objednavke ak by ste dobre citali to bola podmienka jeden rok, potom ak si VIP, tak tiez ked sa vcas neozves ak poslu katalog a nezrusis ho, tak ho poslu. Pokial viem ale, toto vsetko je uz minulost, teraz by nemali automaticky posielat nic, len na objednavku. Nechce sa mi verit, ze len tak poslali niekomu co na ziadny letak nereagoval balicek, museli ste niededy nieco objednat. Mylim, ze je to dobra kozmetika a kazdy si z nej nieco vyberie. Vyskusala som uz viacej druhov kremov aj parfemov a az na male vynimky som velmi spokojna.

Tie najhoršie! Držať sa od tejto firmy čím najdalej !