Kožna infekcia

Pekny den,
velmi pekne by som poprosila o radu. mam mesačne dievčatko, a pred tyzdnom sa mi vysypala po celej tvaričke. su to drobne krupicove vyražky, hrozne to vyzera, červene, až zapalene. druhy den sa jej začali tvorit na ušnych laločkach chrasty, take mokvajuce. navštivili sme pediatričku, na uška nam dala fucidin mastičku, na tvar holtovu mast. na uškach jej to zabralo, za dva dni to bolo v poriadku. tvarička sa ani za dva dni neupokojila. prestala som davat holtovu mastičku a 3 krat denne jej utieram tvaričku slabym harmančekom, ktory jej tvaričku upokojil, už to nie je taky červene. zdalo sa nam že bude dobre, dva dni sme nič neaplikovali a dnes rano sa mi zda že sa to všetko vracia. velmi ma to trapi, v pondelok určite zajdeme za pediatričkou. prosim napište mi, čo to može sposobit, vyvolavat. Bude to nejaka kožna infekcia, vyvolana bakteriami ktore sposobuju hnisavy zapal na uškach a vyražky na tvaričke. može to spolu suvisiet, alebo su to rozdielne infekcie. Rada by som vedela z čoho, čo to vyvolava, čoho sa mame vyhybat, čim to je. vopred dakujem, pekny den