Kožné problémy

Ahojte, už dlhší čas ma trápia kožné problémy. V okolí nosa a úst sa mi buď úplne vysuší pokožka alebo sa mi zapáli, celá oblasť ma páli a svrbí. Už som s tým bola i u dermatológa, vyskúšala som už mnoho mastí, gelov a skutočne neviem, čo ešte mám vyskúšať. Bola by som veľmi rada, keby mi niekto mohol poradiť. Ďakujem pekne.

Prestala som brat antikoncepciu (Canesten), nepotrebujem ju, lebo som dlhodobo bez partnera. Na tvari sa mi zacali vyhadzovat vyrazky ako 15. rocnej. Nielen na tvari, ale aj na krku a za usami. Neprechadza to ani po dvoch mesiacoch, ma s tym niekto skusenost?

Dobrý deň, súčasne so žihľavkou sa mi na prstoch vyhádzali tvrdé hrčky telovej farby, veľmi svŕbia a pália, niekedy ich je viac, niekedy menej, lieky nezaberajú, mám pocit, že len tlmia svŕbenie, je ich stále viac. Po prstoch, hlavne na ukazovákoch na oboch rukách. Keď ich násilím puknem, tak ide z nich taká vodička. Prosím pomôžte mi.

Dobry den. Ja sa chcem spytat, mam na obidvoch nohach jazvy hnedej farby, a chcela by som vediet, ako ich odstranim. Strasne mi vadia. Dakujem za skoru odpoved.

Ahojte, mam velke problemy s pletou, vyzeram hrozne, 4 mesiace neberiem hormon. antik. - odvtedy mam vacsie problemy s akne ako predtym ked som brala HAK, mala som ovela lepsiu plet, teraz je to naozaj priserne. Poznate niekto dobreho kozneho prip. koznu doktorku, ak mate niekto dobre skusenosti, prosim piste. Miriam

Dobry den. Na rukach mam po vyrazkach tmavsie flaky voci farbe pleti. Dost mi to zneprijemnuje zivot v lete. Co sa da s tym robit? Poznate nejaku mast, alebo nieco ine?

Mám suché fľaky na nohe, nesvrbí to, ale keď to namočím, alebo keď to nakrémujem, tak to sčervená. Neviem ako sa toho zbaviť, poraďte prosím.