Kryokomora a praskajúce kĺby

Chcem sa poradiť, čo mám robiť s praskajúcimi kĺbami. Mám hypermobilitu, masér mi povedal, že praskanie kĺbov nesúvisí s hypermobilitou. Dva roky mi praskajú všetky kĺby, najviac zápästia, prsty na nohách-rukách, bedrové kĺby, členky, pravá sánka, koleno, ramená. Praská mi proste všetko okrem lakťov. Brala som už všetko možné Condrosulf, Colafit, Activ-gel a nepomáha nič. Natierala som si kĺby aj olejom z konope a repíkovou masťou a nič nepomohlo. Reumatologička mi povedala, že reúmu nemám,čo mi bolo divné, ale nejako sa moc nenámáhala s nejakým podrobným vyšetrením. Čínsky liečiteľ mi povedal, že mám suchú reumu a preto mi všetko praská. Chcem ísť 10x do kryokomory, že vraj to veľmi pomáha na kĺby. Bola som zatiaľ 2x. Má s tým niekto skúsenosť? Pomohlo to niekomu na problém s kĺbami?

Neuveritelne. Mam presne tie iste priznaky ako ty. podstupil som tu istu liecbu a nic nezabera. mam to aj na chrbtici a nezlepsuje sa to nijako. Co planujes robit dalej??? bolo mi povedane ze to moze mat za pricinu aj zle travenie a mozno by nam pomohla nejaka specialna dieta. drzim palce a budem rad ak napises ako si nato a ci si nieco objavila, budem vdacny…B

Reumu si dajte riadne vysetrit v specializovanom zdravotnom pracovisku - ustave pre reum. choroby v Piestanoch - nech Vas tam odporuci Vasa lekarka na spec. vysetrenie.

Môžete mi povedať, koľko pijete vody denne, Vašu váhu? Mali by ste piť asi 5% z vašej váhy každý deň, to jest ak máte 70 kg, tak to vychádza 3,5 litra za deň. Skúste si upraviť pitný režim, caf caf.

Mne osobne pomaha studena voda 8 stupnova, ktora mi siaha po lytka, Donovaly hotel Galileo, tiez parna sauna na dychanie, maju tam aj ladovu sprchu, no tu si aplikujem len na bolave kolena a clenkove klby. Po tyždni aplikacie na klby nastane zlepsenie.