Kto má toto doma?

AHojte, máme novú kuchynskú linku, dávam tam vstavané spotrebiče, chcem si objednať novú rúru z https://www.okay.sk/vstavane-spotrebice/ značka ORAVA. Je podľa vás ORAVA dobrá značka, alebo si mám vybrať inú?

Vyber si aká sa ti páči, na značke už podľa mňa dneska až tak nezáleží :slight_smile:

myslíš? Tak dobre, asi vezmem tú Oravu … Ja len či náhodou, lebo sa nerozumiem tak veľmi do toho

a v obchode ti nevedeli poradit??.. oni by sa mali najlepsie vyznat…

Tiež si myslím, že by mali v obchode poradiť…

…mali mali…len nie vsade to tak je…

veď toto, ja som to bola iba rýchlo okuknúť, lebo mi išiel autobus domov a tak doma som pozerala ešte na ich stránke, tak som sa pýtala tu, ale mám v pláne skočiť aj do obchodu, uvidím čo mi tam povedia… : )

jasne to ti tam poradia bez problemu, to maju isto nejake aj dohody s distributormi takych spotrebicov :slight_smile:

1 Like

Hej hej aj co sa tyka servisu, myslim, ze to je najvhodnejsia moznost :wink:

1 Like

od nich spotrebice mame aj my…

Je to fajn značka, ale sú aj lacnejšie a dostupnejšie značky :slight_smile:

To je pravda, že sú aj lacnejšie. Ale tak každý podľa toho na čo má :slight_smile:

No a to je na tom smutné. Predavači sú predsa zamestnaný v obchode aby radili a niektorí sa tam len zašívajú a nič nerobia…

…asi tak…ale my povedz co s tym my mozeme urobit no…

Vôbec nič, pokiaľ s tým nespraví zamestnávateľ niečo, tak my môžme maximálne sťažnosť napísať a iné nič. Aj to ktovie, či pomôže!

  • ahoj -

a naco to robit, naco niekomu robit zbytocne problemy?

…asi tak…je to ale skoda, ze nevieme s tym nic…len vacsinou tu staznost len skrcia a zahodia…:confused:

ale nie babyy, oni mi pekne pomohli, v obchodne boli na mna zlatucki, len ja som najprv nemala cas ale uz ked som prisla druhykrat :slight_smile: :slight_smile:

a kúpila si všetko, čo si chcela?

Cakala si nieco ine? Takto to chodi skoro vsade :confused: