Ku komu si dat vybrat znamienko?

Dobry den, som z BA a čaká ma vyberanie znamienka na chrbte a zvažujem, kam si ho mam dat vybrat? Mate nejake skusenosti, ci uz so sukromnym alebo verejnym zdr. subjektom? Ku komu ist a kolko ma to vyjde? Poradte mi prosim, diky.

Ešte by som si to rozmyslel, mám dve kamošky, obe sú už po tridsiatke, jedna mala medzi plecami hnedý fľak 4 x 2.5cm, druhá v dekolte trochu menší. Priťahovali tým pozornosť, alebo to skrývali. Obe som upozornil čo ich čaká, jasné, máte svoje “hlavy”. Našli najvychválenejších odborníkov, samozrejme, že rozdielnych, lebo tá prvá nebola spokojná, no a teraz v ich spoločnosti je táto téma tabu, lebo kedysi (7-8 rokov dozadu) tam mali “zaujímavé” znamienka a dnes tam majú hnusné, zjazvené fľaky a hanbia sa za svoje “hlavy”. Takže pokiaľ znamienko zdravotne neprekáža, … Ospravedlňujem sa plastikom, ale veď oni vedia, že im zákazníčky nevymrú, česť ich skutočne opodstatnenej práci(úrazy, chorob. deformácie, …)

Dík za radu, ale u mna nejde o esteticke hladisko, ale zdravotné, ináč by som nad tym ani nerozmyslala, len chcem radu, ci mate s niekym dobre skusenosti, s nejakym dr. z BA.