Kupa draheho sperku

Baby, dostavate od manzela sperky? Ja som vydata, ale dostala som akurat snubny prsten a potom po svadbe nic. Je pravda, ze ked sa ma opyta co chcem za darcek, tak sa hanbim povedat, ze mikusdiamonds prstienok alebo hocico, ale na druhej strane mi to pride divne, ze mu poviem, ze chcem drahy sperk, podla mna by to mal vediet, ale zase muzi tomu asi nechapu :smiley: :smiley: Chcela by som nejaky prsten od nich, ale netusim ako mu to navrhnut, ukazat bez hanby… nejake napady?

//nedostavam, akurat tak privesok na pandoru z casu na cas, ale vobec to neriesim// :slight_smile:

Neviem ja si vôbec na takéto veci nepotrpím, neriešim to :slight_smile:

dostavam, ale jak si mi je to jedno :slight_smile:

preco by ti to malo byt trapne? treba vediet povedat co chces :slight_smile: chlapi myslienky necitaju to si uz mohla zistit ked si vydata

kiezby vedeli radsej citat myslienky, lebo niekedy im zdelit co chceme neni easy :smiley:

Mne sa osvedcilo hovorit na rovinu, aspon sa nehadame a vie co chcem co ocakavam :wink:

Presne tak, treba rovno ukázať čo chceš a nebudeš potom sklamaná :slight_smile:

keby sme nemali očakávania…tak nikdy nebudeme sklamaný…

Len toto nie je zase také jednoduché :slight_smile:

neni to jednoduche, ale tak je to pravda, ked sa nad tym vlastne zamyslis :wink:

  • neviem, ja napríklad si vôbec na týchto veciach nejako nezakladám. -

Môj muž je v týchto veciach také , trdielko ". Tiež si hádam myslel, že to skončí obrúčkou. Aj k narodeninám mi dával stále len bonboniéru, nejaké to víno a bolo. Tak som nechala v počítači otvorenú stránku - https://www.kodino.com/sk/obchod/izlato/ a nalepila na obrazovku papierik s nápisom : , z tohto aspoň nepriberiem :slight_smile: ". Muž to zobral s humorom a k narodeninám som dostala prstienok. :slight_smile:

tak toto je zaujimave :wink: ten moj by sa asi nahneval :smiley:

Prečo? Niektorým chlapom to treba dať tak jasne vedieť :wink:

Niekedy kupujem zene lacnejsie niekedy drahsie ale ona si vzdy povie.

Ona si vzdy povie? Ja mam radsej prekvapenia v tomto smere :slight_smile:

Nooo, tiez to radsej nenechavam na prekvapenie, lebo moj a manzelov vkus sa trochu lisi, takze si radsej vyberiem sperk a on ho zaplati :slight_smile:

To by ma zaujimalo ako ste dom zariadovali, ked mate rozdielny vkus :slight_smile:

Simnca
Tak to máš bez problémov, keď si sama vyberieš :slight_smile: