Kurie oko

recept:
nakrajat citronovu koru, zaliat octom na 2 tyzdne do ladnicky, potom si to na noc prikladat,prilepit leukoplastom zafasovat, pouzit aj ponozku aby sa to nezosmyklo, mne stacil 1 citron a bolo to fuc, ale neviem ci to mas bradavicu lebo ta boli pri chodzi

ahojte všetci…lekár mi povedal že mám kurie oká a dal mi na to náplaste, ktoré nezabrali, tak som išla ku kožnej a tá mi zase povedala že to mám bradavice …mala som ich asi po 2 na oboch chodidlách a pri chôdzi ma to nesmierne bolelo. dala mi na to akurát dáku vodičku, ktorá mi tiež vôbec nezabrala.išla som k inej a tá, mi povedala že čím najskôr mam ist na chirurgiu a tam mi to odstránia. mala pravdu, zbavila som sa ich…bolelo to, ale oproti bolesti, ktorá ma sužovala ked som chodila to nebolo nic …neskor sa mi jedna vratila a tu mi pani doktorka vypálila dusíkom. nebolo to nič strašne ale ani prijemne, ale mne dusík zabral…vždy lepšie jak vyrezávanie u chirurga…nie?

Ajojky, ja mám kurie oká a mám ich asi 2, možno 1,5 roka a stále žiadny výsedok!Skúšala som si máčanie v slanej vode a po tom na noc priložiť cibuľu ale bez výsledku, potom som skúšala náplaste, tak isto bez výsedku, a teraz si to chcem dať vyrezať alebo použiť LAPIS, čo som sa tu dočítala, dík za radu! a ak by ste ešte niečo mali dajte vedieť

moja dcéra mala jedno kurie oko na kolienku, dali sme jej ho vyrezať u chirurgičky a za rok ich tam má asi 10, dokonca jej narástlo na pere, neviem čo s tým? máme doma Duofilm, ale to sa nesmie dávať na tvár, počula som vraj treba vyčistiť krv, napr. pitím žihľavového čaju? je z toho nešťastná a chcem jej pomôcť

môj oco má kurie oko a neviem ako mu mám s mamkou pomôcť tak nenapísal by niekto niejakú správu že aku mastičku mu máme kúpiť alebo tabletky proste to už nevieme lebo sme skúšali už všeličo tak keby niekto napísal alebo nám poradil tak nech nepíše sms na meno neznáma

ja som mala tiez kurie oko, niekolko rokov, neskor sa mi zacali rozsirovat az som ich mala takmer na celom chodidle. zasla som s tym ku kozmeticke a ta mi poradila tabletky - IMUNOGLUKAN, 60 tabliet stoji tak 560 sk, je to vlastne vyzivovy doplnok. okrem toho mi ich kozmeticka vypalovala laserom a doma som si musela nohu umyvat roztokom Cyteal a potierat dalsim roztokom Califugo, OKrem toho som si kurie oka musela potierat citronom, musim povedat, ze uz to praktizujem 2.mesiac a kurie oka mi skoro uplne vymyzli, este stale uzivam tie tabletky, aby mi vymyzli uplne. toto je jedina liecba,co mi zatial zabrala, som naozaj spokojna.oporucam kupit si tie tabletky !!!

pokial je to kurie oko,treba chodiť pravidelne na pedikúru, pokial to pedikerka dobre spraví bolesti nebudú.Pri pravidelnej navšteve pedikúry počase to môže uplne zmiznuť.Ale,keď je to bradavica tak neodporúčam pedikúru.Z mojich skúseností čo nato je dobré je citronova kora nechať stáť 24hodín v octe a prilepiť len na bradavicu, každý deň treba vymeniť.Samo to vypadne.Mám to vyskušané.

Nikdy som nemal kurie oko na chodidle, mám ho 2 mesiace,odvtedy čo som bol na kúpalisku. Myslím že to može byť infekčné. Čo s tým prosím Vás?

Ahoj ja ich mam uz niekolko rokov a tiez som skusal vsetko ti co to tu radia a chela byu som sa ta opitat ze ked si sla za tim chyrurgom a ta injekcia, vaze to zabralo? Mozes opisat co sa presne dialo?
Aj mna nebolia len sem-tam ale tiez ich nechem mat je to taky zli pocit ak ta ozem poprosit informuj ma cec e-mail Slavomira.j@post.sk vopred ti dakujem ahoj

Ahoj a ak sa smiem spitat ked mam tie kuria pka tak uz 5 rokov tak by mi pomohlo to aloe vera? A odkial si ho zohnal? napis mi na e-mail slavomira.j@post.sk c=vopred dakujem

Ahoj ak ta mozem poprosit ci bu si mi nenapisala viac o tej injekcie aj ja by som chcela navstivit chyrurga ak ta mozem poprosit porad mi a napis mi na e-mail slavomira.j@post.sk vopred ti dakuejm

ahojte ja mam kurie oko a pouzivam naplate zacina sa mi s tym nieco diat kozka okolo sa zmenila na bielu a cele kurie oko mi tak trusku vybehlo von myslim ze naplaste mi pomozu a uz viete ze na kupko alebo tak treba nosit žabky aj ked ja to nemam s toho ale citala som ze to moze byt aj s odtlaku a ten som ja mala hned vedla kurieho oka takze uz viem aku obuv kupovat

Ja som mal kurie oko a Lastovicnik mi pomohol. Staci si to raz dva razy denne natriet tou zltou tekutinkou, ktora je na zaciatku lista ked ho odtrhnete od stopky.

Ahoj, mám presne ten istý problém a nič mi nepomáha. Ak by si vedel o niečom, prosím poraď mi. Ďakujem.

Ahoj.Mam kure oka na päte a strašne to bolí.Bola som u kožnej.Dala mi niečo podobne tekutemu dusiku ale nepomaha to.Skušala som aj aloe lera a bo podobne.Prosim vas poradte mi ako sa ich mam zbaviť mam ich 11.Za radu vopred dakujem.

Ahojte, ja som mala donedávna kurie oko na chodidle, mala som ho už niekoľko rokov, ale v poslednej dobe sa to už nedalo vydržať, hlavne keď som mala na nohách botasky, alebo pevnejšiu obuv. Nepomáhali náplaste, mastičky ani vodičky, tak som sa odhodlala odstrániť to na kožnom oddelení. V stredu mi to lekár zamrazil sprejom a v piatok som to bola dať vyrezať, vlastne vystrihnúť, bolelo to, je to pravda, ale vydržala som, ostala mi tam diera, ktorá po týždni zrástla, teraz to už vyzerá celkom dobre, ale už môžem kľudne chodiť. Ak nič iné nepomáha, tak to treba riešiť takto, hoci je to nepríjemné, dá sa to vydržať. pa

ja som mal mnoho krat na rukach,vzdy som to znicil sam a to vytlacanim nechtami co najviac von z koze,ale pozor tak aby ste to neskrvavili-ked je to akoby kopček treba vypaliť-nemusi byťdrasticka cigareta - ale nejaky horuci predmet ako najdlhšie vydržíš -potom sa objavia tie čierne korienky trpezlivosť

caute, mal som kurie oko na ukazovaku na ruke asi rok, najprv som nevedel co to je, ale ked som sa zacal rypat do toho, v priebehu mesiaca sa mi to rozsirilo po celej ruke. teraz mam na oboch rukach spolu asi 12. vobec to neboli sice, ale niektore su malicke a niektore uz viditelne velke, ale velmi velmi velmi velmi velmi mi to vadi, zatial to neboli, ale bojim sa ze sa toho nezbavim. priatelka mi povedala ze si na to asi mesiac prikladala surovy zemiak, na dlhu dobu, a ze to koren vytiahne hore. neviem ci to bude fungovat, ale skusim to, prosim vas ta cibula v octe pomoze? lebo luky tu moc nemame, takze nejake buriny tu asi tazko najdem. preto by som sa chcel spytat ci si mam dat tie ruky rovno amputovat alebo sa este daju zachranit. dakujem

ahoj peto p,si si istý,že to je kurie oko,nie sú to náhodou bradavice, kurie oko sa tvorí na hrubšej koži napr. na chodidlách ak stúpiš na niečo tvrdé alebo ostré a ten tlak prejde až na kosť,takže podľa toho čo píšeš mám dojem ,že sú to bradavice,ale akmáš predsa len kurie oká,tak tá cibuľa v octe je zaručený úspech,viem to z vlastnej skúsenosti,treba prikadať a za 3 dni ti ten korienok žčernie a môžeš ho vylúpiť. nič iné mi . ahoj anna h

Ahoj ja mam tiež kurie oka ale mam ich na chodidle a mam ich 13.Bola som u kožnej ona mi dala verumal vyzera to ako lak na nechty a ked si to budes potierat a na druhy den to zlupis tak budes odlupovvať kusky korienkov.Moja rada je aby si navštivil lekarsku pomoc.