Kurie oko

Na to, ze mam kurie oko som prisla az po rokoch. Nikdy som sa nezaoberala tym, co mi to vyrastlo na pate. A toto bola prave ta chyba. Kedze ma zaujimalo, co to asi tak mam na svojej pate, navstivila som obvodnu lekarku. Ta mi poradila naplaste, avsak tie mi nepomohli. Potom som sa na jej odporucanie vybrala ku koznej. Ta mi to najskor zmrazila tekutym dusikom, a potom o 3 dni som bola u nej na zakroku. Pre mna to vtedy bola jedna s tych najbolestivejsich chvil v mojom zivote. Celkovo to trvalo asi pol hodinu. Niekolko dni som na patu nemohla dostupit, ale po case bolest zmizla. A bohuzial sa znova uz aj viackrat objavila. Radsej vas nebudem strasit kolkokrat, ale poviem vam len jedno, cely moj proces liecenia-tabletky, dusik, masticka, vodicka, zakrok(uz len par minutovy)-trvaju uz rok aj 4 mesiace. Postupne sa to zlepsuje a dufam, ze onedlho to uplne zmizne. Tymto vam chcem len poradit, aby ste nepodcenovali svoje zdravie. Ak sa vam na svojom tele nieco nezda v poriadku, je lepsie vyhladat lekarsku pomoc, nez cakat na poslednu chvilu. Taktiez si myslim, ze je lepsie tu bolest chvilku vydrzat, a potom si vychutnat ten pocit zbavenia sa zdravotneho problemu a pocitu prisernej bolesti. :)))

no ja tiež mam kurie oká už asi 2 a pol roka… niesom nadšená, lebo keď mám dlho obuté topánky tak potom ma bolí. Ja ich mám iba na pravej nohe, na veľkom prste a päte. Skúšalal som aj náplasti a potom vystrihovanie ale nikdy som to nedoliečila… mi to normálne vyžieralo prst… skúsim na to prírodné zbrane… cesnak, aloe… uvidím či to zaberie… ak máte nejaký lepší overený liek tak mi prosím dajte vedieť… vopred Ďakujem…

prosim o pomoc moja dcera ma kurie oko a neviem si stym rady nechce ist k lekarovy a o mastycke ani pocut poradte mi co mjej mam nato dat

moč si to vo slanej vode

mam tri kurie oka dve na pravej a jedno na lavej nohe neviem si s tym dať rady skúšala som naplaste ale nepomohlo to mojej sestre pomohol stres ale ja mam ešte viac stresu ako ona a nič ak vieťe niečo čo by som mohla vyskúšať poradťe budem vám vdačná

Ahojte,
problem s kurími okami mam uz asi od 12 rokov. Co sa mna tyka, mam pocit ze som vyskusala uz asi vsetko. Skusila som Verrumal, naplaste,cibulu, cesnak, chirurgicky zakrok /ktory sice zabral na tak asi na 80%, ale nikomu neprajem tu bolest a hlavne trvalo to dost dlho kym som mohla normalne chodit/. Pocula som ze pomaha tiez kyselina mrancia ale neviem ci to nie je len na bradavice. Mate s tym niekto skusenosti? Ak ano, prosim dajte mi vediet.

Ahoj, precitala som si tvoj prispevok a zaujimalo by ma ci ten koncentrat z aloe vera pomoze aj ked sa jedna o stare kurie oka (mam ich viac na kolene a v oblasti pod kolenom - uz asi sedem rokov) a odkial mam ten koncentrat ziskat. Dlho som sa tym nezaoberala, ale teraz sa chcem toho zbavit. Ak ta mozem poprosit, napis mi odpoved co najskor na moj e-mail - mata.jakubikova@gmail.com. Veeeeelmi pekne DAKUJEM !!! Martina

mam kurie oka mozno 10rokov a fakt si s tym nwm rady a mam ich po celych rukach je to rozne vsetko co som pomerne vyskusala to len zhorsilops:ak niekomu nieco s takymto problemom pomohloprosim pomozte mi mam 12

Ja som mala niekedy na nohe po kazdym prstom jedno, bola som na dovolenke pri mori , ked som sa vratila , vsetko mi zmizlo, cize slana voda pomohla

Pre všetkých ktorí majú problém s kurím okom radím, aby zašli ku kožnej a overili si či je to určite kurie oko a nie bradavica. Pred 3 mes. som zavítala na túto stránku a keďže som si myslela, že mám kurie oko dala som sa na prírodnú liečbu - cibuľa, ocot. Po 2 mes. poctivej liečby sa mi rozmnožili a mala som ich sedem vedľa seba. Zúfalá som išla ku kožnej a tá mi povedala, že mám bradavice. Dala mi salicilovú masť, Verrumal a taktiež som si kúpila Imunoglukán (tablety na obnovu buniek…tie musia byť. Za 2 týždne som mala po probléme. Takže odporúčam…Marianna

CHCEM SA LEN OPYTAť JA MáM TIEž PROBLEM S KURíM OKOM MáM TO MEDZI STVRTýM PRSTOM A MALICKOM KDE MI VZNIKá TRENíM V TOPANKACH TLAK A STRASNE TO BOLí.Už MI TO AJ VYPALOVALI DUSIKOM ALE ZNOVASA TO POTOM VRATILO…AKO TU čITAM PISETE TU žE JE ROZDIEL KURIE OKO A BRADAVICA, MNE KOžNá POVEDALA žE BRADAVICA ALE AJ TAK SOM SI NENI PORIADNE ISTá žE CI NAOZAJ JE TO ONO…A TAK SA CHCEM OPYTAť žE AKý JE MEDZI TýM ROZDIEL ABY SOM SI TAM NAHODOU NEZAčALA PRIKLADAť CIBULU V OCTE AKO TU JEDNA SLEčNA PISALA A POTOM SA JEJ TO ESTE VIAC ROZMNOžILO PRETOžE TO NEBOLO KURIE OKO ALE BRADAVICA…VIETE MI PROSíM NIEKTO POVEDAť AKý JE MEDZI TýM ROZDIEL?DAKUJEM PEKNE.

Mojmu 10r synovi sa objavili bradavice?kurie oka? po absolvovani plaveckeho kurzu na plavarni.Mal s tym problemy,bolelo ho to -mal ich na chodidle.Po neuspesnej liecbe u koznej lekarky,som mu tieto utvary zacala natierat vyzivnym bezfarebnym lakom na nechty,ktory som ja pouzivala na stiepajuce sa nechty! Natierala som kazdy vecer po umyti nôh.Predchadzajucu vrstvu,ak nebola odpadnuta,som strhla. Trvalo to asi 14 dni,neviem presne. Vsetky utvary zmizli. Odvtedy mame pokoj. Mozno niekto neveriacky kruti hlavou- no je to tak.

ahojte …mám kurie oko na pravej ruke a včera mi ho lekárka odstranila dusikom a mne sa spravila velka podliata krvou bublinka strašne to boli a neviem čo stym?ani spať nemožem od bolesti …mám si to prepichnuť alebo počkať dokial to pukne samo…vie mi stym to niekto poradiť…Ďakujem za radu:-(

tiez mam kurie oko na obidvoch nohach na jednej na prste a na druhej na pete vipalujem si to leapisom a velmi mi to pomaha kazdy den to vipalujema a je to bezbolestive a na jednej nohe ho mam uz asi milimetrove je to super tak ahoj

ahoj a to si ako vypalujes,sam? a aky je to ten prostriedok?diky

skuste to tak ze ze pojdete do lekarne a vypitate si naplast na kurie oka ja som to skusal ale mo mi to nepomohlo cawte

ahoj
naozaj to funguje?myslim ten koncentrat,lebo na malicku mam 4 kurie oka a dost sa bojim ist na vypalovanie dusikom

Vyskusaj si toto:do octu si daj koru citronu aspon na dva dni,potom si vykroj také velké aké més kurie oko,prilep na to na noc,mozes aj cez den.Malo by to iste pomoct.

ja mam kurie oko alebo bradavicu a neviem ako ho mam liecit???

ahojte mne sa spravilo kurie oko na intimnom mieste, co mam robit?