Lacni zubari v BA - vase skusenosti

no vsak to, ze niektori doktori a to nie len zubari si neuvedomujuý, ze aj oni ked boli mali sa bali doktorov. niektorym by veru kurz sebaovladania nezaskodil. ale vsetko dobre dopadlo, vcera som si vzala paragraf a isli sme. veru pristup boli uplne iny a mala mi odchadzala domov s usmevom. to sa len tak nevidi

tak je fajn. neviem dospelak este ako tak zly pristup prezije, len co tie deti. tie byvaju vyplasene sami o sebe ked sa nieco deje a nie aby ich plasil este nejaky doktor. mali by sa hanbit. a co vam to vlastne robili ak sa smiem spytat? tak mala bola hrdinka?

Nie som uz síce decko ale nemám to strašenie rad ani teraz. Ako pár krát sa mi už stalo, že som odišiel od doktora hlavne kvôli jeho prístupu, ale u zubárov to je také. Tu bolesť človek v niektorých štádiach už neznesie a nechce sa mu hľadat niekoho iného. No rozhodne je lepšie íst k niekomu, kto sa k vám aspoň milo správa

trocha neskor, ale predsa :slight_smile: boli sme tam s malou a co vam poviem, odisli sme s usmevom na tvari. sice sa priznam, ze to nebolo najlahsie osetrenie, predsa len deti neprinutite ked nechcu, no pan doktor to zvladol si myslim, ze na jednotku a ak by este niekedy nastal nejaky takyto problem, nebudem ani spekulovat a zamierim sem rovno

Tak to je hlavné, že to dobre dopadlo a malá si neodniesla nejaký zlý zážitok. Asi by som bol všeobecne bol povedal, že je v tejto dobe ťažké nájsť dobrých doktorov, čo sa týka či už po finančnej stránke ale hlavne aj po tej prístupovej. Toto je voľba dobrá si myslím, že po každej strane

napíšem hneď, že sa mi to tu hľadať nechce. chcela by som sa inormovať, či u nich existuje aj niečo také ako pohotovosť. som v ba na dlhší čas a začali ma bolieť zuby:disappointed_relieved:

pohotovost sice nie, ale dostanes sa k nim v pohode bez objednania, co si myslim, ze je tiez dostatocna vyhoda. lebo niektori doktori ta len tak nevezmu, ak nepatris pod ich obvod

ďakujem ti veľmi pekne za odpoveď. hej aj to je pravda :slight_smile:

nemas zac. aj si tam uz bola alebo sa tam chystas? mas nejake problemy ak smiem vediet?

áno. na pondelok som si vybavila v práci voľno, takže pozbieram dneska ešte nejak silya odvahu a zajtra ráno pôjdem. dávnejšie sa mi odlomilo zo zadnej stoličky a v poslednom čase ma to začalo nejakosi bantovať. dá sa to vydržať, len už to trvá akosi dlho a bude radšej ak sa to dá na poriadok :wink:

len chod, ozaj sa nemas coho bat. vsak potom ak sa ti bude chciet, daj vediet co ti robili a ako si dopadla

bola som, a zdá sa, že keď sa rana zahojí, budem mať pokoj, no napíšem ti až neskôr, idem si ešte ľahnúť, nejak ma to celé zmohlo

joj, to az tak boli, jasne, vsak ked budes ok

ále, nebolo to také hrozné, len ja trocha horšie znášam bolesť. nakoniec mi museli ten zub vytrhnúť - zachrániť sa už nedal. nocelý zákrok prebiehal nad moje očakávania, takže som rada, že som k nim zavítala

no tak to bude isto este zopar dni boliet. no ak by si to nechala tak, ver, ze by ta ten zub uz neskutocne bolel a bolo by to len horsie a mohla si si unaht este aj nejaky zapal. takto uz mas potom a za par dni sa ti to pene zahoji. vyplachuj si ranu repikom, to pomaha pri hojeni

ďakujem ti za rady skúsim teda ten repíkový čaj

ta ja som si myslela, ze budem mat pokoj, no vcera sa mi stal vdaka mojej sikovnosti taky mensi uraz a odlomila som si zo zuba. niekto si povie, ze by to nebolo take hrozne, ak by to ovsem nebol predny zub. hned rano som si k im zabehla a zubok mi dorobili. trocha ma to sice boli, no ked sa pozriem do zrkadla, ani ten rozdiel nevidno :slight_smile:

fuu tak to si bola sikovna no mna skor zaujala rychlost vyriesenia problemu. som si myslela, ze na taketo zakroky sa treba nejak specialnejsie pripravit a objednat, pokial ide o predny zub

vies co, toho som sa bala aj ja, ze budem dlho chodit ako strasiek s obruskom cez usta. no asi videli, ze sa aj dost bojim a mozno ma sami nechceli nechat takto chodit po svete. no som rada, ze uz po druhy krat sa mi tato volba osvecila

super potom. ja som si tiez povedala, ze ak by som potrebovala vyhladat niekedy starostlivost zubara, tak viem, kam mam ist. no aj tak som milo prekvapena tou rychlostou, ako sa podla mna k takemuto vaznemu zakroku postavili