Lacni zubari v BA - vase skusenosti

Boliiiiiii ma zuuuuubbb :…(

aaaa bola si s nim uz niekde?

Nie, nie ze sa bojim, no zatial sa to da vydrzat. No kazdy den si vravim, ze zajtra uz pojdem

Mam to za sebou. Bol to pre mna trocha taky no skucujuci zazitok, ale pani doktorku musim pochvalit. Drzala ma v hladine, ked som sa to snazila vydrzat a nakoniec vsetko dobre dopadlo. Ba by som bola povedala, ze som bola milo prekvapena

máš to za sebou a to je hlavné. a čo ti robili ak smiem vedieť? bolo to na trhanie alebo sa im ho podarilo zachrániť?

Nastastie sa im ho podarilo zachranit, comu sa osobne tesim moc. Nechcela by som mat dalsiu dieru v ustach. Repik, to fakt? Ja som si myslela, ze je dobry len pri chorobach a to, ze je fajn aj na rany som veru nevedela. Dakujem

tak super potom. jasné, človek je rád, keď mu po návšteve zubára ostanú všetky zuby na svojom mieste

POMOC - pracuju aj dnes? uz 3 dni trpim bolestami zuba a uz sa to neda vydrzat zistila som si, ze moja zubarka ma cely tyzden dovolenku a ja nemam kam ist :frowning:

oni cez vikedny nerobia. no dufam si s tym dnes uz u zubara bola. vsak aj tvoja doktorka musi mat nejaky zaskok, nie?

nebola :frowning: ked ja oc k inemu zubarovi ist nechcem. moja zubarka ma vypisany zaskok, no to je taky doktor, ze radsej budem trpiet

preco by si nemohla? predsa len nechces takto trpiet bohvie ako dlho. co ak tvoja zubarka bude este dlhsie mimo? co budes robit potom?

Ak by si si to tu poriadne precitala, prisla by si na to, ze mas kam ist. Kazdy z nas tu istym sposobom trpel, ked mal problem so zubami no na jednom mieste sa vyriesili. Navstiv Szubarov v Ba, teda ak si odtialto. Najdes u nich mily pristup, ktory ti podla mna strach pomoze odburat. Vsak ak by si nieco potrebovala o nich vediet tak v pohodke napis. Rada Ti odpoviem, i ked by som bola najradsej, ak by si uz u zubara bola.

rozmyslala som uz aj nad tym, no ked mne strach nejak nedovoli ist k niekomu inemu, neviem sama co mam spravit. len kazdym dnom je ta bolest horsia aj horsia. celkom mi to aj opuchlo

no tak dnes sa to uz nadalo vydrzat. zas som celu noc nespala. kamoska ma prehovorila, aby som navstivila Szubarov, o ktorych ste tu pisali. ona sama u nich bola a nevedela si ich robotu vynachvalit. naskor som sa po pravde aj bala, kedze su to predsa len stale studenti, no kedze tam maju poviem to tak odborny dozor, tak som sa upokojila. zatial je dobre, no uvidim, ako bude ked tabletka a injekcia prestanu ucinkovat

podla mna si sa rozhodla spravne a mala by si svojej kamoske podakovat, ze ta do toho donutila. inak sa to ani povedat neda. ja som tiez moc vahala ked ma bolel zub a odolavala som tomu co to dalo, aby som len pre boha nemusela ist k zubarovi. no po case nezaberali ani lieky, proste nic, takze nebolo ineho vychodiska a az potom som si uvedomila, ze keby som vedela, ako to u nich je, nemusela som tak dlho trpiet :frowning:

vsak aj ja som celkom rada, ze to mam uz konecne za sebou, neboj sa ty nic :slight_smile: nabuduce uz tolko vyckavat isto nebudem

Ako to prosím vás u nich vlastne funguje? Majú aj no ako by som to povedala detskú ambulanciu? treba si zavolať pred tým, než sa k nim vyberieme alebo stačí len prísť? Hľadám pre moju malú nového zubára, keďže tá jej prestala ordinovať. Ďakujem

Najlepsie podla mna spravis, ak si tam zavolas. Ako neodkladne a bolestive pripady vezmu normalne aj bez ohlasenia. No kedze vas nic neboli, mozno by fakt bolo lepsie sa objednat. a co ta k nim priviedlo? Preco nad nimi rozmyslas?

Ahaa. Hmm bude teda asi najlepšie, ak tam najskôr zavolám. No však to by nemal byť žiadny problém. a neviete mi ešte povedať, či sa u nich dlho čaká do radu? Dcérka nie je totižto nejak trpezlivý typ, zrovna ak sa lekárov týka. po chvíli chytí paniku a začne byť v čakárni neznesiteľná

To asi vsetky deti su u doktorov take a zvlast by som povedala, ze u zubarov. No za seba ti mozem povedat, ze su u nich mili ludia, takze sa nejakeho zleho pristupu k malej bat nemusis. Mna upokojili tak, ze som sa az cudovala a to ti poviem, ze som mala strach velky. Zvladnete to obe, budem drzat palceky.