Lacni zubari v BA - vase skusenosti

tak potom fajne, som rada ak sme ti s vyberom pomohli. a co ti to vlastne robili? neviem ci som sa ta to pytala :slight_smile:

Mal som odlomene zo zuba. Nebolelo to casto, no obcas sa to ozvalo. A kedze sa teraz casto meni pocasie a dost fuka, mal som s tym vacsie problemy. No som rad, ze to uz mam za sebou.

no nemuseli ti ho vytrhavat? len ti ho pravdepodobne vyvrtali a zablombovali, ci?

halooo zijes? ci sa tu s nami uz nebavis?

Neeee, zijem, len sme mali toho nejak vela, ze na taketo chvile neostal cas. Vyvrtali mi to a dali mi tam taku hojivu vlozku, ci jak sa to povie a na druhy tyzden sa k nim budem musiet vratit, aby mi tu hojivu vlozku dali prec a zub nadobro zamlombovali.

jaaaj taaak. tazke sa k nim teda ste raz vratis :slight_smile:

Jasne - tento tyzden som tak zas :slight_smile:

Neviete mi prosím vás povedať, či sa zaoberajú aj dentálnou hygienou? Potreboval by som si dať vyčisťiť zuby a hlavne sa teda zbavil povlaku na zuboch.

drz sa teda a daj vediet ako si dopadol a ci budes mat uz pokoj

jasne, maju na svojej stranke aj takuto ponuku. ono v podstate robia take iste ukony, ako napriklad tvoj zubar, teda ak niekoho mas. je rozdiel akurat to, ze su to vlastne studenti pod dozorom. ma to aj svoje vyhody. nizsia cena a hlavne, co som teda aspon ja najviac ocenila bol ten ich pristup. ak sa bojis zubarov, toto je podla mna spravna volba

Ahoj. Ďakujem ti za info. Skúsim sa na to po práci pozrieť a uvidím teda, čo mi povedia. Nie že by som sa ich nejako bál, no asi ako väčšine ľudí, mi návštevy u nich nie sú nejak príjemé :slight_smile:

No co, bol si tam? Ako az nie,mozes byt kludny, bo isto budes rad, ze si si vybral prave ich. Ty nemas svojho zubara?

Akurát som sa cca ped hoďkou odtiaľ vrátil. Spravili mi všetko čo som chcel, nemali žiadne zbytočné otázky, prečo som nešiel k svojmu zubárovi, čo som bol v celku prekvapený, lebo nie každý má taký prístup :slight_smile:

tak sme radi, ze sme ti s vyberom pomohli :slight_smile:

Viete mi niekto odporučiť dobrého zubára v Bratislave, ktorý nebude mať problém ošetriť ma aj napriek tomu, že patrím po obvode k inému zubárovi?

Aky mas problem? Boli ta zub, ci nieco ine? Mozno by ma aj zaujimalo, preco nechces ist k tvojmu zubarovi?

Vieš čo, poviem to tak hlúpo, no zmenil sa ľudsky a to k horšiemu a o dosť zdražel. Neviem, čo sa mu porobilo, no prakticky sú jeho služby pre mňa momentálne neúnosné :frowning:

A to sa chces prehlasit natrvalo, ci chces k niekomu inemu zbehnut tak povediac jednorazovo. O moc zdvyhol cennik, ked pises, ze je to neusnosne? Dlho si k nemu chodila, ci nie?

Neviem či neúnosne, no nepotrebujem chodiť k niekomu, kto keď má zlú náladu, tak sa bude ešte aj na svojich pacientoch vyvršovať. A keď to tak zrátam, tak pomaly na každý úkon si prirátal 5-7€, čo sa mi zdá byť celkom dosť, keďže na preventívky chodievam pravidelne

Tak sa vezmi k Szubárom. Ja som u nich bol a napíšem to tak, cenovo, to bude isto lacnejšia ako u tvojho zubára a čo sa týka prístupu, tak si myslím, že nadávať nebudeš. Sú to milí študenti, ktorí nemajú prečo sa na tebe vyvršovať. Veľa ľudí tam chodí hlavne kvôli prístupu a starostlivosti, ktorú ponúkajú. Nemáš sa čoho báť :slight_smile: