Lacni zubari v BA - vase skusenosti

poradte mi prosim, robia vsetky zakroky, ci len nejake? hladam dobreho no musim sa priznat aj cenovo dostupneho zubara, u ktoreho sa nemusi dlho cakat, co sa objednania tyka. viete mi prosim poradit?

a co by si potrebovala? opravit zub alebo nieco ine?

vies co, myslim si, ze vytrhnut, no je to ten zub uplne vzdadu. ako poviem tak, po 3 dnoch ma aj prestal boliet, no stale trpnem kedy to zacne. tak neviem, co mam spravit

Konečne som tu moju malú žabu presvedčila, aby sme k nim zašli. A čo som sa teda ja moc čudovala, tak sa tam malej tak zapáčilo, že sa neustále tej mladej doktorky niečo vypytovala a o všetko sa zaujímala. Až som mala pocit, že by chcela byť zubárkou :slight_smile:

tak to je super potom. mala aspon nebude mat taky strach, ked budete nabuduce potrebovat pomoc zubara. heh, mohli by sa tak chovat aj k nam, povozit nas nas kresle hore dole :slight_smile: @jajana a ty si uz bola u toho zubara, ci sa este ladujes tabletkami?

ver never, no chystam sa zajtra. konecne som si vybavila v praci volno a tak povediac ma do toho mama dotlacila. tolko do mna hustila, ze som jej musela dat nakoniec aj pravdu, ze uz sa takto dalej proste trpiet neda. kazdy den len cakam, ako to bude dneska boliet

Daj potom vedieť, ako si dopadla, oki?

aj mna by celkom zaujimalo ako si dopala a teda co ti vlastne robili. inak v kazdom pripade je fajn, ak si budes robit repikovy caj a budes si s nim vyplachovat usta. dost to pomaha pri hojeni a i od samotnej bolesti

ahoj. prepac, ze som tu dlhsie nebola no musela som sa z toho celeho trocha spamatat. vysekavali mi zub mudrosti. najskor som si nemyslela, ze to pojde takymto smerom, no podla rendgenu sa ukazalo, ze mi rastie nakrivo a vychyluje mi celu sanku. no som rada, ze uz to mam za sebou

Fuuha, tak to teda muselo byt. si statocna, ze si to vydrzala, lebo mne uz len pri tom citani prislo tak poviac zle :slight_smile: dufam, sa ti rada rychlo zahoji a zubky ta uz nebudu takto trapit. Drzkaj sa

och tak to ti teda nezavidim

Mozte mi niekto povedat, ako to u nich vlastne funguje? Nechce sa mi to to cele citat. Musi byvat priamo v ba?

a čo by si priamo potreboval vedieť? pokiaľ viem, tak nemusíš byť priamo z ba, to nejak rolu nezohráva

Ty si u nich uz bola, teda k mozem tykat :slight_smile: Nie som priamo z Ba, len sa tu dost casto zdrzujem a kedze tu budem teraz skoro stale a pobolieva ma obcas zub, tak hladam niekoho, kto mi ho bude vediet spravit, bez toho, aby som tam nechal celu vyplatu.

jasné, že môžeš :slight_smile: mne to nevadí. u nich je to v podstate jedno. sú to študenti, ktorí takto získavajú prax samozrejme pod dozorom skúseného zubára, takže sa podľa mňa nie je čoho báť. a keďže využívajú takúto formu praxe, tak sú aj ceny za jednotlivé úkony prijateľnejšie ako u mnohých zubárov

presne tak. ono je teraz taka doba, ze sa kazdy pozera len po peniazoch, no nie vsetky sluzby su potom aj adekvatne poskytnute. @domenicco u nich sa ale takeho niecoho ozaj bat nemusis a myslim si, ze ta prijmu bez problemov

No nic, budem sa tam musiet niekedy zastavit. A fakt sa k nim netreba objednavat, postaci, ked pridem?

nie, objednavat sa netreba, no podla vlastnych skusenosti, by som nejak dlho nevahala a radsej ich navstiv co najskor, inak mozes dopadnut akoja. ozaj sa nemas coho bat

V pondelok tam vybehnem.

Ak sa mozem pochvalit, nabral som vcera odvahu a bol som ich navstivit. Ak by bolo priamo na mne, nesiel by som, no priatelka ma prehovorila. Sadol som si do cakarne a mal som take zmiesane pocity, no po vstupe dne, to zo mna vsetko opadlo. So samotnym osetrenim som nemal ziadny problem. Myslim si, ze je fajn ak vam niekto vsetko dopordorna vysvetluje, co robi a co sa chysta robit. Zhrniem to tak, ze by som nemal ziadny problem sa k nim vratit.