Larvoterapia

(Admin Zzz.sk) #1

Larvoterapia je liečba pomocou lariev muchy Lucilia sericata. Larvy práve tohto druhu dokážu odstrániť odumreté tkanivo rany, predstavujúce živnú pôdu pre baktérie.

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/7337-larvoterapia

(Maros) #2

Da sa touto liecbou liecit aj “ruza” ?

(Tomáš) #3

Dobry den, moj otec ma velke problemy s bercovimi vredmi a larvoterapia vyzera velmi nadejne, bol by som velmi vdacny za kontakt na kliniku, kde ju vykonavaju. Dakujem.

(Andrea) #4

Dobrý deň Mojej mamičke diagnostikovali Bercove vredy. Otvorenú ranu na nohe má už tretí rok. Dopočula som sa o larvoterapii a veľmi by som bola vďačná keby ste mi poslali kontakt, aby som ju mohla objednať na takýto zákrok. Navštevuje i kožné oddelenie, ale liečba je neúspešná. Budem Vám veľmi vďačná za kontakt, kde vykonávajú takéto tieto zákroky. Ďakujem veľmi pekne.

(Petrániová Anna) #5

Dobry vecer Vam zelam, docitala som sa, ze Kysucka nemocnica v Cadci pouziva metodu larvoterapie. Ak by ste mali zaujem zavolajte mi na c. tel. 0905 / 784765. Moja mamicka mala pred rokmi problem s otvorenou ranou na nohe. Mozno Vam budem vediet pomoct. S pozdravom Petraniova.

(Feledyová) #6

Pekný deň, mojej mamičke sa nehoja vredy už štvrtý rok. Lekári jej dávali keramické obväzy, aj strieborné, ale nič nezaberá. Vedeli by ste nám pomôcť? S pozdravom Feledyová