Laserova operacia hernie disku

Dobry den, mate prosim vas niekto skusenosti s laserovou operaciou hernie disku? Zaujimalo by ma, kde v zahranici ste takuto operaciu podstupili, ako velmi sa vam ulavilo, prip. ci sa vam nevratila hernia spat? Akakolvek informacia o tejto metode a vasej skusenosti s nou by bola super. Dakujem.

Vraj sa to robí niekde vo Viedni za poplatok 350 €, ale neviem aká klinika to robí a čo k tomu je potrebné. Čítal som to raz niekde na nete. Viac zatiaľ neviem.

Ahoj Pavol, dakujem za prispevok, tiez som tuto info niekde na diskusnom fore citala, ale viac nic a ani som to nikde inde nenasla, viem, ze su sukromne kliniky, kde to stoji okolo 3000 eur, co je velmi vela, ale zas byt “odstaveny” z bezneho zivota je este viac. (len keby clovek vedel, ci by mu to pomohlo…)

Zdravím Vás, chcem sa opýtať, zistili ste na ktorej klinike vo Viedni sa robí tá laserová operácia? Ďakujem.

Ahoj, úplnou náhodou jsem na téhle stránce, tak třeba si to ještě někdo přečte. Laserové operace (přesný název laserová nukleotomie) se dělají i v Praze ve FN Bulovka (provádí doktor Kašpar), objednává se tam přes soukromou kliniku Asklepion a potřebují vidět snímky z magnetické rezonance ne starší než 3 měsíce a operace stojí zhruba 30 tisíc Kč. Ale píšou, že je vhodná jen pro asi 15-20% lidí. Každopádně to asi za pokus stojí. Já mám klasicky operovanou páteř a nic moc.