Láska a partnerský vzťah

Ako si zariadis tak mas, ak ta nieco nerobi stastnou resp. ja to tak robim ak niekde nie som stastna a nemam vnutorny pokoj odchadzam a koncim s tym a idem dalej, zivot nema byt o trapeni…

Presne nie sme na svete pre to aby sme sa trapili, ale aby sme boli happy :wink:

Ja to stale hovorim, aj kamoskam ked sa opustaju alebo tak. Zivot sa ma zit nie prezit…Byt vaznami vo vlastnom zivote je najhorsie co moze byt.

Lenze to sa lahko taketo veci hovoria, ked si clovek neprechadza nejakym tazkym obdobim :slight_smile:

to je pravda, ked je clovek v tiesni tak veci vidi uplne inak :confused:

presne tak, ono sa podloa mna kazdy raz dostane do bodu, ked si povie, ze nezije a len preziva. treba sa potom z toho velmi rychlo dostat von, lebo to uz je len maly krok ku depresiam

No ale ak sa nevysporiadame, tak dobehnú… Bohužiaľ…

Áno, ja som šťastná a myslím, že aj môj drahý áno. Ale veľa vzťahov som mala, pokiaľ som našla ozaj ten pravý a štastný!

Čo je to veľa?? Aký počet?

nooo stastni…ako sa to vezme :slight_smile: ak si clovek uz raz vzivote jedno veelke skklamanie prezije (debil ta podvadza, pije a este aj ignoruje) potom vsetko zle co este zazijes budes povazovat za malichernost. Ale teraz aspon mozem s prehladom napisat ze soom opat po rokoch celkom stastna a dokazem opat muzom ako tak doverovat :slight_smile: Ono stastie vyplyva aj z toho, co dokazes tolerovat, ci si dokazes dupnut a povedat co ti vadi a to hned na zaciatku vztahu. Nejake nezhody sme mali aj my,ale vsetko je o uprimnosti a najma o komunikacii a to obojstrannej :wink: