Lekársky make-up

Lekársky make-up na rozdiel od dekoratívneho make-upu slúži na prekrytie vrodených chýb pleti (znamienka, ohne), rozšírených cievok, rozacei, akné, pri podráždení kože po chirurgických a laserových zákrokoch, pri poruche pigmentácie, jazvách ap



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/3984-lekarsky-make-up

Chcela by som sa opytat,kde sa daju taketo vyrobky kupit a ci su pre pacientov volne predajne.Dakujem.

Aký je hlavný rozdiel medzi normálnym make-upom a lekárskym? Je to hygienickejšie na rany?

Mám 37 rokov a začínajú sa mi na tvári objavovať červené fľaky a malé priesvitné výbežky,ktoré sa nedajú odstrániť vytlačením. Je možné zbaviť sa toho nejakým zákrokom lekárskej kozmetiky? Alebo ostáva len to zakrývať lekárskym makeupom :slight_smile: S pozdravom lucia

Aj ja trpim cervenou tvarou. Hlavne nos. Chcem sa spytat, či to robia len dermatologovia a aka je cena. Dakujem.

Zaujimalo by ma, kde sa da takyto make up kupit. V lekarnach ho neviem zohnat.
Da sa objednat od Vas?

končíš :frowning:

kde sa da kupit ten lekarsky makeup?dakujem

Kde sa dá kúpiť lekársky make up? Ďakujem

Chcela by som sa spytat, kde sa da kupit lekarsky make-up. Ďakujem

Aj ja by som sa chcela spytat, kde mozem zohnat ten lekarsky makeup. V lekarni mi povedali, ze o tom ani nepoculi, tak rada by som za dozvedela, kde to kupit, dakujem.

Chcela by som vedieť, kde sa dá zohnať tento maku-up. Ďakujem za odpoveď.

Http://www.aurigacz.cz/lekarsky-make-up/