Letné výpredaje :)

to su nejake zlavove kody tam, kamoska to vyuziva

ja som velmi pekne oblečenie, kabelky a topanky našla v eshope differenta, len som o nom ešte nikdy nepočula. Objednavali ste tam niektora niečo? Aky je to eshop?

to je co za obchod to som v zivote o tom nepocula

to ani ja. ale teraz je toho strasne vela aj tak

a neviete či maju niekde aj vypredaje na detske bicykle rascal?

a to ako vlastne funguje? Napriklad kebyze chcem kupit hracku (co aj chcem realne, tak mozno mi pomozete) od https://www.kidmania.sk/eshop/hracky-pre-dievcata/c-355.xhtml a chcem nejaku zlavu, tak sa musimm prihlasit cez vasu stranku alebo ako to funguje? mate tam iba vybrane zlavy ? vdaka za odpoved, som v tomto uplne neskusena, takze majte so mnou trpezlivost.

Tam treba určite niečo, niekde zadať aspoň mail

Najradsej taketo veci kupujem osobne a v obchodoch :slight_smile:

len teraz to bohuzial nie je mozne si ist kupit nieco mimo potravin, je to prakticky nemozne. nikdy som nebola nejaka ta nakupna maniacka, no celkom mi to chyba si moct ist kupit proste nieco na co si zmyslim a nemusiet si to len objednavat

Teraz by boli dobre zimne zlavy, keby boli obchody otvorene!

no tak to hej, len co v kauflande uz velkonocne veci na cloveka vykukaju

videla som dnes aj v lidli, ze uz maju :slight_smile:

skadial si objednavate oblecenioe ked je vsetko zatvorene?

tento rok fakt az letne vypredaje stihneme, kedze zimne kvoli korone nie :frowning:

no vypredaje len na eshopoch veru :confused: ja som tento rok kupila par veci cez eshop. no viac som ich vratila lebo nesedeli alebo to bola len taka handra. niet na to ist do obchodu a vyskusat si co chcete kupit :confused: :confused: :confused:

To si z kade tak nakupovala?

neviem ci odpoved bola urcena mne , no tie co som vracala spat boli z nextu a bomprixu :confused: nesadla mi skratka velkost :confused:

Teraz som tam pozeral ale nenašiel som nič podobné tomuto https://www.marlus.sk/produkty/filtre-vody takéto filtre na vodu… chcem to kúpiť domov lebo máme mega tvrdú vodu ale číham niekde najlepšiu cenu a trošku som sa potešil, že tam nájdem niečo také :frowning: poprípade nemate to niekto doma, že by ste poradili z vlastnej skúsenosti, či Vám to pomohlo

Škoda, že neni nejaká akcia na tieto baktérie do žumpy pretže by sme potrebovali nejake domov :smiley:

1 Like

Na knihy neviete, kde by mali akcie?