Liečba akné

85 % ľudí vo veku medzi 13 a 25 rokom života trápi diagnóza akné. Vzhľadom na citlivosť životného obdobia, spôsobenú rozkolísanou hormonálnou hladinou nie je vhodné podceniť význam tohto ochorenia a je potrebné začať čo najskôr diagnostiku a následne nasadiť liečbu.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/2038-liecba-akne

Dobrý deň, mohli by ste mi napísať cenu takéhoto ošetrenia? Ďakujem

Aj mňa by zaujímala cena takéhoto ošetrenia, resp. celej liečebnej kúry, pretože už som počula veľa takých skúseností, že človek do toho začne pchať peniaze, ale hneď ako prestane chodiť je naspäť tam kde bol. Takže o nejakom vyliečení, trvalom zlepšení sa vlastne ani nedá hovoriť.

cena? je to desne ,ja som podstupila kopu veci co je pisane v clanku lacna zalezitost to nieje to vam poviem, a samozrejme nieje to jedno sedenie ja som chodila do blavy lebo kde byvam tam take nieje a poviem vam ze by to bol niejaky zazrak tak to teda nie mierne mozem povedat ze sa to zlepsilo aj co sa tyka jaziev co mam ale zazrak to nieje za tie peniaze co zato pitaju

chcem vediet ci je este mozne ist v maji na ten zakrok pro ktorom sa odstrania jazvy,niako znizi tvorba akne alebo nieco viac,za odpoved vopred dakujem dopo

Dobrý deň ja sa chcem opýtať kde sa poskytuje liečba tým pulzným svetlom a koľko to stojí. Tiež ma zaujíma ako dlho to trvá celá liečba. Ďakujem