Liečba bakteriálnej infekcie bez antibiotík

Rád by som si nechal poradiť, ako sa Vám podarilo zbaviť bakteriálnej infekcie, ja mám nález Stafylococcus aureus, nie prvý krát. Veľa krát som bral antibiotiká, čím ďalej tým silnejšie, rád by som to skúsil teraz bez antibiotík, bojím sa, že si vybudujem takú odolnosť, že mi nezaberú potom žiadne, ak raz naozaj bude treba. Dozvedel som sa, že tieto Stafylococcus baktérie sú aj v jedle, má to veľmi veľa ľudí okolo mňa, ja sa vyliečim a za chvíľu to mám zasa, riešenie vidím vo vybudovaní si imunity, skúšal som už veľa spôsobov cez rôzne výživové doplnky, Aloe, koloidné striebro, ale zatiaľ to vidím skôr ako vyhodené peniaze, nezabralo mi takmer nič. Ak sa vám s takýmto niečim darí bojovať účinne, prosím podelte sa o svoje skúsenosti, ďakujem, Peter.

Skús alternatívnu liečbu, kníh na túto tému je veľmi veľa, veľmi účinné spôsoby na posilnenie imunity sú napr. otužovanie, hladovka, aktívny šport, zdravá strava, dobrá nálada dosiahnutá pozitívnym prístupom, no humor nezaškodí. Osobne nemám odskúšané úplne všetko, neodporúčam sa však pustiť cestou šamanov, kryštálov, rôznych “všemocných” prípravkov ako je aloe, riasy, homeopatia, …

Odporúčam Ferrum Phosphoricum.