Liečba hemoroidov prístrojom Hemoron

A neviete prosím Vás náhodou adresu na p.Drottnera.Bývam blízko Serede, tak by som to mala na skok.

Ahoj martina. Kolko stala ta liecba hemeronon? Pomohlo to na tie vnutorné hemoroidy? Ako dlho sa caka na ten zakrok?

Na ktorych pracoviskach v Bratislave pracuju s pristrojom Hemoron?

Na Milaniv nemôžem dopustiť. Mal som tiež problémy, ktoré pretrvávali opakovane a nie sa z toho dostať, zdurenie žily, bolesť, máčanie sa v dubovej kôre a pomalé zlepšenie. Teraz používam Milaniv asi štvrtý mesiac a môžem Vám povedať, že o osemdesiat percent sa mi zdravotný stav polepšil. Bolo mi doporučené užívať milaniv asi pol roka, tak to chcem poctivo dodržať a už tomu začínam veriť. Predtým nič nepomáhalo! Ďakujem.

Ja užívam Diosminol. Je to výživový doplnok, mne veľmi pomohol, dokonca sa mi vnútorné hemoroidy úplne stratili. Ide o to, že hemoroidy sú vlastne opuchnuté alebo zapálené žily v oblasti konečníka, rôzne maste a čapíky len tlmia ich príznaky a keď si ich dáte odstrániť, môžu sa vrátiť. Je dôležité prijímať veľa vlákniny, aby ste mali mäkkú stolicu a nedráždili žily a taktiež sa o ne starať. Toto sú tabletky a tak účinkujú z vnútra priamo na žily. Na tvojom mieste by som to vyskúšala, prípadne aj po zákroku aby si predišiel tomu, že sa ti znovu vrátia.

P. MUDr. Dekyska bola zakladatelkou liecby hemoroidov pristrojom hemoron na Slovensku. Vyskolila vela lekarov, ktori liecia svojich pacientov touto metodou. Ja som sa tiez podrobila chirurgickemu vykonu hemoronom. Bola som velmi spokojna tak s vykonom ako aj s profesionalitou a ludskym pristupom p. MUDr. Dekyskej. Vrelo odporucam ludom, kt. trpia takymito potiazami.

Ma osobne na problémy s hemoroidmi pomohol liek anurex, je rýchly, pomáha hneď, nebolí, a využíva moderné kryoterapiu, čo je naozaj super. veľmi odporúčam.

Chcela by som sa podeliť so skúsenosťou s prístrojom HEMORON. Dnes mi chirurg odstraňoval jeden hemoroid 1. stupňa (1, 5cm veľký). Bolo to absolútne bezbolestné. Aplikoval mi lokálnu anestézu. Trvalo to 10 min. Nepríjemnejšia bola samotná anoskopia, ale dá sa to vydržať, nie je sa čoho obávať. Preventívne som si dala ibalgin. Skutočne, tí ktorí majú problémy s hemoroidmi (krvácanie, svrbenie, pálanie, atď. ) , neodkladajte to, okamžite to riešte s lekárom, pretože sa to môže zhoršiť do štádií, kedy ani hemoron nepomôže. Mne zatiaľ postačilo jedno sedenie. O týždeň idem na kontrolu. Stálo ma to 50€, neprepláca to poisťovňa. Takže hanbu a strach bokom! Váš zadok nebude prvý ani posledný, ktorý bude lekár vidieť :slight_smile:

Ahoj Evelyn chcela by som sa opytat kde ti to robili? pocula som o viacerych klinikach…

Este by som sa chcela opytat aky je postup staci tam zavolat na tu ktoru kliniku a oni daju termin? kolko krat treba tam ist kym ten zakrok urobia? a je potrebna pred tym aj nejaka priprava ako napr. klyzma? dakujem za odpoved :slight_smile:

Ahoj, aj ja by som sa rada opytala ci mi vie niekto poradit kde robia takeho osetrenie tymto pristrojom (najlepsie na vychodnom slovensku)
Dakujem krasne

Dobry den aky typ hemeroidov ste mali? aj vonkajsie? dakujem

Dobrý deň. Prosím o kontakt na ambulanciu, kde ste bola ošetrená.
Ďakujem a prajem veľa zdravia.
Emil

Boli ste s tym spokojny hemeroidy vam zmizli a uz nie su problemy s nimi ?

Pred akoukolvek operaciou, tzn aj pred telefonicky objednanou treba mat interne predoperacne vysetrenia, ktore Vam spravi internistka na poliklinike kam patrite. Nejde o to, ci to bude treba alebo nie, ale o to, ze co ak pri (aj banalnej) operacii skolabujete? Oni skratka musia mat zaznam o Vasom zdr. stave, lliekoch ktore beriete a pod. , aby na to boli pripraveni.
A ztohoto dovodu sa budete musiet aj prezliect do operacneho, tzn lahka kosielka na zavazovanie spredu - aby vas v pripade skolabovania nemuseli vystrihavat z drahych veci…

Mozete mi povedat co je to vlastne super?
CO je super pre Vas, moze byt nocnou morou pre ineho!
To, na aky sposob liecby sa date, Vam musi odobrit Vas lekar alebo internista.
Mozete si aj tak postavit hlavu a ist tam svojvolne, ale v tom pripade si vsetko hradite, hlavne komplikacie. A uz vobec nic nevysudite, pokial sa nieco totalne pokafre…

Autor MIRO, ale pise v zenskom rode?
Mam dojem, ze sa tu umelo robi reklama na preparat, o ktorom som napr. ja este nepocul. A to mam hemoroidy a hemeroidy dedicne a trpimi nimi cely zivot od puberty.

Hemoron nehemoron, poistovna preplaca len cast.
Ja som isiel normalne na chirurgiu na polikliniku, tam ma kukli a poslali do nemocnice. Vybral som si Kramare, docent Danninger. Odoperoval ma laserom, na ziadost v centralnej anestezii. Neplatil som ani cent a na druhy den som siel domov.

Reagujem na tvoj príspevok. S hemoroidmy som mala aj ja problém. Navštívila som odborníka, lekára, ktorý mi povedal, že to má v tomto veku už každý tretí, a že to mám navždy. Predpísal mi 2 druhy antibiotík, a tým som bola vybavená. Keďže už si antibiotiká nedávam veľa rokov, som si povedala, že existuje aj iné riešenie. Mala som kontakt na terapeutku tradičnej čínskej medicíny doktorku Moniku Křekovú. Tá mi predpísala špeciálne pre mňa namiešané čaje z čínskych bylín a masť z čínskych bylín, ktorá je voľne dostupná a dá sa u nás kúpiť. Po dvoch týždňoch bolo po akýchkoľvek príznakoch a sú to už tri roky, a som v poriadku. Vyskúšaj. Vrele doporučujem.

stacilo hned od zaciatku pouzivat gel hemostop kupat sa v dubovej kore alebo teda sedave kupele, bylinne caje a podobne