Liečba hemoroidov prístrojom Hemoron

Ake máte skúsenosti s liečbou hemoroidov pomocou prístroja HEMORON?

To nikto nema skusenost? Zaujimala by ma liecba tymto pristrojom, pripadne ligaturou.

Asi pre 4 rokmi som absolvoval cca. 5 zakrokov, nebolo to narocne, bolest bola prvy den do vecera, inak v pohode. Pomohlo mi to, avsak po case sa mi objavuju opat mensie problemy. Chcel by som si to dat opat odstranit, ale neviem najst toho lekara, ktory mi to vtedy robil. Viete poradit lekara?

Aj ja som to absolvoval tymto sposobom a vykonavaho pan dok. Horelican v Namestove

Bratislava, Karlova Ves, MUDr. Dekyská, MUDr. Novák

Bola som na tom v polovici mája 2009, na 2 x celkom OK po zákroku, ale treba si dávať pozor na stravu a na všetko okolo toho.

Liečbu som absolvoval 1 x a čaká ma ešte jedna. Môžem už po prvej povedať, že sa mi uľavilo fantasticky. Pre ľudí s obdobnými problémami zákrok vrelo odporúčam, je takmer bezbolestný.

Vynikajuce, pani Dr. Dekyska je super.

Dobry den, neviete mi povedat, ci hemoroidov - pristroj HEMORON maju aj v Poprade alebo jeho okoli? Dakujem.

Skuste Dr Hritzova, Kežmarok.

Dnes mi odstranovali vnutorne hemoroidy HEMORONOM a este ma caka jedna navsteva, kde mi to zopakuju a poriesia mi tiez fissuru(natrhnutie) rit. sliznice laserom. Zakrok sa dal vydrzat, bolo to neprijemne, ale takmer ziadna bolest, iba tlak. Impulzy boli 2 x po 8 minut, takze cca. za 20 min. a bolo po vsetkom. Poobede som si dala Ibalgin a som celkom ok. Takze neodkladajte to, naozaj to nestoji za to tak trpiet, ked sa to da riesit.

Ahoj Martina.Chcel by som sa ta opytat ako ten tvoj problem vyuzitim toho pristroja dopadol?Aj na tu fisuru,mam s tym uz dlhodobejsi problem a vzdy len capiky a maste,odide to a vracia sa vzdy…Dakujem…

Dobry vecer, kto poradi? Mam vnutorne hemoroidy po kazdej stolici mokvanie, je to stresujuce, uz som raz bol na odstraneni u chirurga, ale bolo to velmi bolestive. Chcel by som si ich dat znova odstranit pristrojom Hemoron. Kde najdem zoznam ambulancii, kde tieto pristroje pouzivaju? Som z okolia Trnavy.

Zdravim vsetkych. Vie niekto, kto lieci HEMORONOM v okoli Cadce? Vdaka za odpovede.

Robert ja som Milaniv používal pol roka a môžem povedať že Milaniv tlmil príznaky ale po polroku sa príznaky hemorodidov vrátili späť takže musím ísť na zákrok. Peter.

Zdravim, viem o Ziline , sukr. amb. SANAREA

Mne pomohol len Milaniv a to som skusila vsetky mozne pripravky a maste od lekara. Ked som objavila Milaniv moje dlhodobe problemy s hemoroidmy boli za par dni minulostou, objednala som ho na 0905327725, da sa aj emailom na mdrottner@azet.sk cena 10 €+ 4€ post. a balne

Ja som velmi vdacny ludom, ktorí Milaniv vynasli. Mal som roky velke problemy s hemoroidmi, hlavne v zime, nepomahali mi ziadne maste ani čipky, velmi mi strpcovali zivot. Potom mi Milaniv poslal p. Drottner myslim zo Serede a za par dní mi bolesti ustupili a hemoroidy o par tyzdnov a trapenie s nimi zmizli. Je to ako liek z Bočej lekarne…nech este Milaniv pomoze vela ludom, dakujem

Ja som velmi vdacny ludom, ktorí Milaniv vynasli. Mal som roky velke problemy s hemoroidmi, hlavne v zime, nepomahali mi ziadne maste ani čipky, velmi mi strpcovali zivot. Potom mi Milaniv poslal p. Drottner myslim zo Serede a za par dní mi bolesti ustupili a hemoroidy o par tyzdnov a trapenie s nimi zmizli. Je to ako liek z Božej lekarne…nech este Milaniv pomoze vela ludom, dakujem

Skus MILANIV ten jediny pomoze a mas pokoj