Liečba Solumedrolom

Má niekto skúsenosti s liečbou SOLUMEDROL. Ide o infúznu liečbu na báze kortikoidu SOLUMEDROL. Ja som vybrala 4 infúzie, výrazne sa mi ustúpili bolesti krčnej chrbtice. Ale trvalo to len krátko, necelé 2 týždne. Na jednej strane mi to polepšilo, na druhej strane som mala veľké problémy - hnačka, vracanie. Teraz sa bolesti stupňujú, som po opercii krčnej chrbtice. Vie mi niekto poradiť, aké má skúsenosti s razovými vlanami po operačnom zákroku - zvlášť krčná chrbtica? Tiež kde to robia v BA a koľko to stojí? Ďakujem.

Dobrý deň, s liečbou Solumerdol som začala až už tento týždeň, dostala som 5 injekcii a zatiaľ som vybrala 4, ale nemám dobré skúsenosti. Mne ich predpísal pľúcny lekár na liečbu suchého dráždivého kašlú, ale nič mi to nepomáha, neviem ako vy, ale ja mám z neho zavráte, hlavne v poobedňajších hodinách.

Ahojte. Mňa tiež liečia Solumedrolom. Mám málo krvných doštičiek. Teraz mi už síce dávku znížili, ale začala som so 120 ml. Bolo mi zo začiatku z toho zle, ale zdá sa, že to zaberá. Tak len vydržať. Papa